StomaTeam na Pragodentu a Dental Summitu
V tomto roce naleznete expozici StomaTeamu nejen na veletrhu Pragodent 2018, ale také na kongresu Dental Summit 2018

V naší expozici si budete moci snadno a pohodlně objednat roční předplatné všech našich tištěných časopisů za zcela mimořádnou veletržní cenu 499 Kč. Budete si moci také objednat zasílání časopisů v elektronické verzi a vybrat si zasílání jednoho časopisu v tištěné podobě zdarma.
K dispozici bude také přehlídka naší rozsáhlé knižní nabídky, na kterou chystáme také speciální veletržní slevy. Ke každé objednávce na našich stáncích si navíc odnesete malý dárek. Pokud vám chybí výtisk některého z již vydaných časopisů, můžete si jej, až do rozebrání zásob, vyzvednout zdarma na našem stánku.
Na ploše veletrhu Pragodent si také můžete od našich hostesek zdarma vyzvednout veletržní noviny Today, ve kterých naleznete mimo jiné velký plán výstavní plochy pro vaši snazší orientaci, ale také akční nabídky firem související s jejich expozicí na Pragodentu nebo spoustu dalších zajímavých informací a článků.
Těšíme se na vaši návštěvu naší expozice na Pragodentu, ve stánku č. 109 ve střední hale Průmyslového paláce, nebo ve stánku StomaTeamu na kongresu Dental Summit, který bude součástí letošního Pragodentu.
Vaše redakce
Buďte v obraze
Chcete mít pravidelný přehled o nových článcích na tomto webu, akcích a dalších novinkách? Přihlaste se k odběru newsletteru.
Odesláním souhlasíte s našimi zásadami zpracování osobních údajů.
Články
24. 7. 2026 | Zprávy z firem
V dnešním neustále se vyvíjejícím prostředí stomatologie jsou inovace nezbytné. A-dec 500 Pro Delivery System je navržen tak, aby otevíral nové možnosti pro stomatologické praxe.
Články
11. 2. 2025 | Zprávy z firem
CBCT Planmeca Viso G3 přináší vynikající vizualizaci pro široké spektrum pracovišť a klinických potřeb, včetně endodoncie a implantologie. S rozsahem zorného pole (FOV) od 3 × 3 cm do 20 × 10 cm nabízí přístroj vysoce kvalitní 3D snímky celého chrupu a detailní panoramatické a bite-wing snímky.
Články
2. 7. 2025 | Zprávy z firem
Tento 3D tištěný aparát je určen pro použití u dětí, dospívajících i dospělých a poskytuje zubním lékařům a ortodontistům inovativní řešení pro léčbu běžných skeletálních a dentálních malokluzí.
- Zubní lékař Zubní lékař/ka
- Zubní sestra Zdravotni sestra,zubni instrumentářka
- Zubní lékař Zubní lékař / zubní lékařka - Velké Meziříčí
- Ostatní Recepční
- Zubní sestra Zubní instrumentářka


