StomaTeam, s.r.o. - Váš průvodce dentálním světem

menu0CZK 
StomaTeam > Náš tým

Představujeme Vám tým společnosti StomaTeam s.r.o. Každý z nás a všichni společně pracujeme na tom, abychom Vám přinášeli ta nejlepší tištěná a elektronická odborná média ve smyslu optimálního mixu informací pro Vaše potřeby. 

Tomáš Truneček

Ing. Tomáš Truneček, Ph.D.
jednatel

 

„Když všichni mluví o nemožnostech, hledej možnosti.“
Jeden z mých oblíbených citátů Tomáše Bati – člověka, kterého si velmi vážím.


Stomatologie stojí na vzdělaných, informovaných a zkušených odbornících. Zubní lékaři, zubní technici, dentální hygienistky, zubní sestry, ale také výzkumníci, prodejci, servisní pracovníci… ti všichni tvoří jeden celek, jeden obor, ve kterém pracuji velmi rád a s potěšením. A jsem velmi hrdý na to, že se mohu podílet na zprostředkování toku informací mezi jednotlivými odbornostmi v tomto inspirativním a inovativním oboru.
Ve StomaTeamu se snažím o to, aby byl dostatek finančních prostředků na všechny činnosti, které souvisí s vydáváním odborných časopisů a knih, provozováním webových portálů, pořádáním konferencí apod. Občas také kolegy „prudím“, když se domnívám, že bychom něco mohli dělat jinak a lépe, nebo když vymýšlím stále nové a nové projekty.
 

Libor Kokšal

Libor Kokšal
ředitel

 

Od roku 2015 řídím firmu a tým složený z lidí, kterých si nesmírně vážím. Navíc se věnuji grafice, propagaci, projektu Dental Choice, webovým prezentacím, ale také obchodu, který byl celý můj profesní život dominantním prvkem. Ve chvílích volna jsem rád s milovanou rodinou nebo se odreaguji ostřejší jízdou na longboardu hezky dolů z kopce, kvalitní knihou či dobrou muzikou. Miluji fotografii, takže fotím rád, hodně a občas i dobře. :-)

David Mondok

David Mondok
redaktor

 

StomaTeam v roce 2018 slaví své 18. narozeniny a já jsem velmi hrdý na to, že jsem, společně se svou ženou, jeho zakladatelem. Velice mě těší, že podle ohlasů odborné veřejnosti je to dítko povedené a ku prospěchu všech dentálních oborů. Děkuji za přízeň a spolupráci všem našim čtenářům, autorům článků, externím odborným poradcům a inzerentům, bez kterých by samozřejmě StomaTeam nemohl uspět. 
Má profesní dráha publicisty specializujícího se na stomatologické texty byla „zpečetěna“ ve chvíli, kdy mi do života vstoupila půvabná slečna Iva Poláková (v současnosti má žena, Iva Mondok) – pročež tato dnes již renomovaná zubní technička byla a je velmi zapálena pro své povolání, nevyhnutelně se mi od ní brzy dostalo zevrubného vzdělání v tomto oboru (odpor byl marný :-) ). To, co následovalo, je vepsáno v takřka každé větě na stránkách dosavadních vydání StomaTeamu, jehož obsah (a obsah všech našich dalších médií) mám tu čest publicisticky redigovat.
Jsem nadšeným audiofilem, holduji žánru Science Fiction a skutečným záhadám vesmíru a existence života. :-)

Irena Čani

Mgr. Irena Čani
redaktor / marketing / online služby

 

Nováček ve StomaTeamu od roku 2020, a jsem šťastná, že jsem po deseti letech zpět v médiích (dříve jsme se věnovala zpravodajství na deník.cz a následně jsem několik let sbírala obchodní zkušenosti v oboru stomatologie a ortodoncie). Ve StomaTemu se věnuji kompletně online prostoru (sociální sítě, weby, online marketing, PPC reklamy), potkat mě můžete na kongresech a dalších akcích, protože ze všeho nejraději jsem v terénu – to se týká jak práce, tak volného času. Jsem stále v pohybu a žádná překážka pro mne není dost velká. Hory, běh, hudba a moje dvě dcery jsou můj život. 

Marie Matrasová

Marie Matrasová
produkční

 

Práce produkční pro StomaTeam je stejná jako můj život. Pestrobarevná, bohatá, rychlá, někdy náročná, ale často zábavná. Soukromí trávím hlavně s rodinou a přáteli, miluju cestování a rozšiřování svých obzorů.

Lenka Jašková

Lenka Jašková
asistentka obchodního oddělení

 

Členem StomaTeamu jsem od dubna 2018 a musím říci, že to byla ta správná volba. Jsem takovou pravou rukou našeho jednatele, jsem v kontaktu s našimi stávajícími či potenciálními zákazníky a mám na starosti i správu našich přidružených webů. Svůj volný čas vyplňuji většinou aktivně, párkrát týdně běhám a několikrát do roka si střihnu i nějaký ten běžecký závod. Horské kolo mi také není cizí. Adrenalin je zkrátka součástí mého života. Také moc ráda píši, zatím pro sebe, do šuplíku. Nepohrdnu hezkou knížkou a ráda fotím, nejraději své dva syny, dvojčata.

Šárka Ševčíková

Šárka Ševčíková
asistentka redakce

 

Ve StomaTeamu pracuji od začátku roku 2016. Starám se o naše zákazníky, vyřizuji objednávky knih a předplatného. Baví mě učit se cizí jazyky, číst a ráda si zajdu na jógu.

Monika Machačová

Monika Machačová
grafička

 

V týmu jsem poměrně krátce a starám se o grafickou a předtiskovou přípravu tištěných i elektronických médií. Jsou to taková kouzla s texty a obrázky, která mě i po letech dokážou překvapit. :-) Jsem vděčná za přátelský kolektiv a ocenění mé práce. Preferuji aktivní odpočinek: jezdím na kole, in-linech, lyžích… Hraju badminton. Mám ráda květiny a nadšeně zahradničím.

Věra Tautová

Mgr. Věra Tautová, DiS.
redaktor / PR / marketing

 

Se StomaTeamem jsem začala spolupracovat již v roce 2009 jako překladatelka, v čemž pokračuji. V roce 2017 jsem se stala i posilou redakčního týmu. Mám na starosti vkládání obsahu na tyto webové stránky, pořizování reportáží a rozhovorů, zkrátka bývám tam, kde se ve světě stomatologie něco děje. Volný čas s radostí věnuji svým dvěma synům, sportovním aktivitám, četbě a nejrůznějším kreativním aktivitám.

Martina Bobková

Martina Bobková
marketing / online služby


Jsem kreativní duše, a proto marketing byla jasná volba. Hodně zkušeností z oblasti online marketingu jsem nasbírala v Sydney, kde jsem studovala obor Marketing and communication. Austrálie je moje nejoblíbenější místo, kde jsem žila 3,5 roku. Jsem workoholik a svou práci mám moc ráda, naplňuje mě. Když zrovna nepracuji, tak se věnuji běhu, kreslení, cvičení a paddleboardu. A pokud jsem zrovna u moře, kam to mé srdce nejvíce táhne, tak mě uvidíte také surfovat. Jsem licencovaný trenér TRX a sport je součástí mého života již odmalička. Neustále mě posouvá kupředu a díky sportu není nic překážkou. Ani Spartan Race, který jsem úspěšně absolvovala v Sydney. Musím říct, že to stálo za to.
Miluji cestování a když je v Česku zima, sbalím svůj počítač a jedu pracovat do teplých krajin, kde čerpám novou energii a inspiraci.
Ve StomaTeamu mám na starosti online kampaně na Facebooku a také PPC reklamy, správu sociálních sítí a kreativitu v této oblasti.

Drahuše Veverková

Drahuše Veverková
Key Account Manager


Dělat obchod ve StomaTeamu je stejné, jako skočit do vody rovnýma nohama. Již dlouhá léta se pohybuji na různých obchodních pozicích v mediálních domech, obchoduji jak s mediálními agenturami, tak s přímými klienty, ale až ve StomaTeamu jsem pochopila, že jsem vlastně stále na začátku cesty. Noví a od klasických médií zcela odlišní klienti, nové a diametrálně odlišné produkty a služby, jiný styl práce. A také skvělý tým lidí. Součástí týmu jsem od ledna 2021 a práce mě opět začala bavit a posouvat dál.
Vedle obchodování dělám ještě PR a občas provádím turisty po Praze i mimo ni - jsem držitelkou Českého národního průkazu průvodce II. stupně. Když zrovna nepracuju, tak tancuju kubánskou salsu (nepohrdnu ani jinými latinsko-americkými tanci), čtu nebo se zaberu do ručních prací.  Když je venku hezky, ráda cestuju po Čechách a Moravě, ale jakmile se ochladí, táhne mě to do teplých krajů.

Andrea Kalová

Andrea Kalová
účetní

 

Ve StomaTeamu jsem začala pracovat v srpnu 2007 jako hlavní účetní a tuto pozici zastávám dodnes. Proč právě účetnictví? Mám ráda pořádek, řád a také správný výsledek, což mi účetnictví 100% dává. :-) Ve volném čase se věnuji svým dvěma dětem, portrétnímu fotografování a psaní blogu pro ženy. 

Tento web používá k optimalizaci služeb soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím těchto souborů. Více informací >

ROZUMÍM

Pro prohlížení časopisu se prosím přihlašte.

Přihlášením získáte následující výhody:

- možnost prohlížet si kompletní elektronická interaktivní PDF vydání všech našich titulů
- bezplatné zvýraznění TOP inzerce na portálech dentalbazar.cz a dentaljobs.cz
- snadné nakupování na našem e-shopu

Přihlášení

Nemáte ještě registraci? Nová registrace

Zapomenuté heslo

Vyplňte svůj registrovaný e-mail. Heslo Vám bude neprodleně zasláno do Vaší e-mailové schránky.