StomaTeam, s.r.o. - Váš průvodce dentálním světem

menu0CZK 
StomaTeam > Články > Novinky > Registrujte se na Pragodent!

Registrujte se na Pragodent!

3. 9. 2021 | PR, PVA EXPO PRAHA

Vstup na veletrh mají odborníci zdarma

PRAGODENT – největší dentální veletrh, který se koná na domácí půdě – se nezadržitelně blíží. Pevně věříme, že se s většinou z vás setkáme v polovině října opět na výstavišti PVA EXPO PRAHA v Letňanech.


Vystavovatelé už dokončují návrhy svých expozic a připravují poslední detaily svých prezentací, aby po dvouleté odmlce zase mohli předvést to nejlepší svým zákazníkům, partnerům i konkurenci.

Brány 28. ročníku veletrhu budou otevřeny od 14. do 16. října. Pro odborné návštěvníky z oboru stomatologie je vstup na veletrh PRAGODENT 2021 zdarma, stačí se zaregistrovat na webu https://pragodent.eu/registrace/navstevnik. Všichni návštěvníci se mohou tento rok těšit na 126 vystavovatelů, spoluvystavovatelů a partnerů ze 7 zemí světa. Prezentovat se bude na 342 značek ve dvou veletržních halách. V doprovodném programu si určitě každý vybere to své – zubní lékaři, hygienistky, zubní technici a nově také zubní asistentky a instrumentářky.

Hlavním odborným partnerem veletrhu je opět Česká stomatologická komora, která připravila v rámci veletrhu již 24. ročník kongresu Pražské dentální dny. Obrovský zájem o vzdělávací konferenci potvrdil prezident ČSK doc. MUDr. Roman Šmucler, CSc.: „Na počátku srpna jsme měli už 1600 přihlášených. To nikdy nebylo a je to rekord. U akce s přiměřeným, ale nikoli zanedbatelným vstupným, je to velké číslo! Patří za to dík těm, kteří skvělý program připravili, ale i všem, kteří roky značku PDD budují včetně zázemí v Letňanech. ČSK si láme hlavu, jak uspokojit všechny zájemce o účast. Soustřeďujeme se na atraktivní program v „bezplatné“ zóně Komory na veletrhu Pragodent pro ty, kteří se na PDD nevejdou a ty, kteří chtějí jen „něco zajímavého na veletrhu“. Diskuze o nezájmu o prezenční kongresy a výstavy jsme považovali za odtržené od reality a výsledky nám dávají za pravdu.“

Reklama

V rámci programu vystoupí také prezidentka Asociace dentálních hygienistek. „ADH bude mít samostatný stánek a v rámci doprovodného programu bude mít prezidentka, paní Lenka Velebilová, ve čtvrtek od 13 hodin přednášku na téma Dentální hygiena: historie, současnost a novinky,“ uvedla na dotaz k programu ADH.

Svůj program na veletrhu připravuje také Komora zubních techniků, jedním z bodů bude tradiční interaktivní soutěž pro studenty oboru zubní technik, která se bude konat hned ve čtvrtek od 11 hodin.

Novinkou PRAGODENTu 2021 budou vzdělávací semináře pro zubní sestřičky a instrumentářky, které mohou bezplatně navštívit dvoudenní přednáškový maraton pořádaný společností Akademia CZ, ve spolupráci s A-Z seminárium. Páteční program zahajuje ve 13:30 a v sobotu pak od 9:30.

  • Registrujte se na Pragodent!
  • Registrujte se na Pragodent!
  • Registrujte se na Pragodent!

Všichni jsou také srdečně zváni na páteční Dentální party roku, na které vystoupí kapela Jelen. Bavit vás jistě budou také skupiny YesBlues a Parolet.

Pořadatelé udělali řadu opatření, aby byl vstup na PRAGODENT bezpečný. V budovách budou rozmístěny dezinfekční prostředky a pořadatel vybízí k jejich používání. Samozřejmě si všichni uvědomujeme, že pořádat veletrh v současné situaci není jednoduché, respektujme proto, prosím, pravidla, kterými se bude vstup na veletrh řídit: 1) Ve všech vnitřních a venkovních prostorách výstaviště musí mít návštěvník zakryté dýchací cesty respirátorem nebo obdobným prostředkem. 2) Pro vstup na veletrh musí návštěvník splňovat jednu z podmínek: mít 14 dní od ukončeného očkování, negativní PCR nebo antigenní test či potvrzení o prodělané nemoci. Před vstupem na veletrh se budou moci zájemci otestovat za poplatek 150 Kč s potvrzením o negativním výsledku, pak mohou také vstoupit na veletrh.

Přečtěte si také:
Řešení EdgeEndo

23. 8. 2021 | PR, Henry Schein

Řešení EdgeEndo Číst více >
Články na podobné téma:
3Shape uvádí na trh novou značku skenerů pro zubní laboratoře: Generation Red E Články
3Shape uvádí na trh novou značku skenerů pro zubní laboratoře: Generation Red E

21. 10. 2020 | Novinky

3Shape, kvalifikovaný poskytovatel digitálních řešení, uvádí na trh novou značku skenerů pro zubní laboratoře...

Detail příspěvku

Mohlo by vás také zajímat:
OPG Kodak 8000 Vaše inzerce

Prodám/Koupím - ordinace

OPG Kodak 8000

další inzeráty

Tento web používá k optimalizaci služeb soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím těchto souborů. Více informací >

ROZUMÍM

Pro prohlížení časopisu se prosím přihlašte.

Přihlášením získáte následující výhody:

- možnost prohlížet si kompletní elektronická interaktivní PDF vydání všech našich titulů
- bezplatné zvýraznění TOP inzerce na portálech dentalbazar.cz a dentaljobs.cz
- snadné nakupování na našem e-shopu

Přihlášení

Nemáte ještě registraci? Nová registrace

Zapomenuté heslo

Vyplňte svůj registrovaný e-mail. Heslo Vám bude neprodleně zasláno do Vaší e-mailové schránky.