StomaTeam, s.r.o. - Váš průvodce dentálním světem

menu0CZK 
StomaTeam > Články > Novinky > Jak mohou laboratoře těžit z digitalizace

Jak mohou laboratoře těžit z digitalizace

15. 3. 2021 | PR, Amann Girrbach

Společnost Amann Girrbach představí na virtuálním kongresu atraktivní brány do budoucnosti

Digitalizace je pro dentální průmysl klíčovým tématem budoucnosti. Bezpochyby s sebou přinese změny, ale nabízí také lukrativní příležitosti. Společnost Amann Girrbach předvede na virtuálním kongresu AG.LiveCON 20.–24. 4. 2021, jak bude tyto příležitosti možno využít. Renomovaní zubní technici a zubní lékaři se setkají s předními vědci a společně prozkoumají atraktivní možnosti pokročilé digitalizace. Společnost Amann Girrbach se nebude v obvyklém rozsahu účastnit mezinárodního dentálního veletrhu IDS v Kolíně na Rýnem 2021, který byl odložen na září.

Společnost Amann Girrbach svými inovacemi již mnoho let podporuje zubní laboratoře a ordinace v digitalizaci jejich pracovních postupů. Trend je zcela jasný: poptávka po přímo vyráběných náhradách je stále větší. Blíží se prolomení tradičních postupů spolupráce mezi zubní laboratoří a zubní ordinací. Digitalizace je však také ideální příležitostí k vytvoření nových oboustranně výhodných forem spolupráce mezi zubními techniky a lékaři. Středem pozornosti i nadále zůstává dobrá péče o pacienta.

Inzerce

https://show.aglivecon.digital/?utm_source=Stomateam%20Website&utm_medium=Banner&utm_campaign=AGLiveConTeaser

Za účelem poskytnutí optimální sítě pro obě strany vyvinula společnost Amann Girrbach platformu AG.Live, která bude představena na virtuálním kongresu a výstavě. Platforma AG.Live poskytuje infrastrukturu a správu pacientů s takovou úrovní konzistence a efektivity, jaké dosud nebylo dosaženo. Umožní například nabízet přímo vyráběné náhrady laboratorní kvality. Zubní lékař navíc bude mít neustále k dispozici zkušenosti zubního technika. I v případě jednoduchých náhrad bude možné společně rozhodnout, zda je vhodná přímá výroba nebo zda je nutné zapojení odborníka z laboratoře.

Pro více informací a registraci na virtuální kongres s výstavou navštivte: show.aglivecon.digital

Přečtěte si také:
Články na podobné téma:
O prodeji praxí Články
O prodeji praxí

13. 3. 2020 | Novinky

Když jsem přemýšlel nad vhodným tématem prvního čísla nového roku, nešlo mi to příliš snadno. Nabízely by se změny příspěvků členů ČSK, ale upřímně je mi to téma docela ukradené...

Detail příspěvku

Dezinfekce nové generace – OZON Články
Dezinfekce nové generace – OZON

6. 5. 2020 | Novinky

V těžkých dobách jsme schopni nejrychleji nacházet nová a efektivní řešení různých problémů. Pandemie, která nás letos postihla, toho není výjimkou, a tak přestože ozonem se...

Detail příspěvku

IDS 2021 hlásí velké množství registrací z domova i ze zahraničí Články
IDS 2021 hlásí velké množství registrací z domova i ze zahraničí

25. 5. 2021 | Novinky

Do zahájení mezinárodního dentálního veletrhu IDS 2021, který se koná v Kolíně nad Rýnem, zbývá jen něco málo...

Detail příspěvku

Mohlo by vás také zajímat:

Tento web používá k optimalizaci služeb soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím těchto souborů. Více informací >

ROZUMÍM

Tyto webové stránky a na nich obsažené informace jsou určeny odborným pracovníkům ve zdravotnictví a nejsou určeny široké laické veřejnosti.

Pokračováním v používání těchto stránek potvrzujete, že jste odborníkem ve zdravotnictví ve smyslu § 2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, a současně, že jste si vědom(a) rizik, která jsou spojena s tím, že se seznámíte s informacemi takto určenými pro případ, že odborníkem ve zdravotnictví nejste.

Potvrzuji, že splňuji podmínky vstupu na web

Pro prohlížení časopisu se prosím přihlašte.

Přihlášením získáte následující výhody:

- možnost prohlížet si kompletní elektronická interaktivní PDF vydání všech našich titulů
- bezplatné zvýraznění TOP inzerce na portálech dentalbazar.cz a dentaljobs.cz
- snadné nakupování na našem e-shopu

Přihlášení

Nemáte ještě registraci? Nová registrace

Zapomenuté heslo

Vyplňte svůj registrovaný e-mail. Heslo Vám bude neprodleně zasláno do Vaší e-mailové schránky.