StomaTeam, s.r.o. - Váš průvodce dentálním světem

menu0CZK 
StomaTeam > Články > Novinky > Digitalizace, financování ordinace, komunikace s pacientem ad.! Podzimní konference Young dentist

Digitalizace, financování ordinace, komunikace s pacientem ad.! Podzimní konference Young dentist

17. 8. 2020 |

Letos v Praze! Po dvou úspěšných ročnících se už tradiční podzimní konference přesouvá do Prahy, a to do ústředí VZP ČR na ulici Orlická 2 v Praze 3. Celodenní akce se uskuteční v sobotu 7. listopadu. Těšit se můžete na celkem 11 řečníků a 10 přednášek, setkání s dentálními společnostmi i vzájemný networking s přednášejícími a dalšími lidmi z oboru.

Velice nás to mrzí, ale s ohledem na současnou epidemiologickou situaci s COVID-19 jsme nuceni letošní ročník konference Snazší cesta k lepší praxi přesunout na rok 2021. Byli jsme optimisté a věřili, že se situace zlepší, ovšem takové signály stále nezaznamenáváme. Young dentist v ČR existuje již 5 let, a současný rok byl pro nás doposud plný změn, které zapříčinily externí faktory, typu COVID-19. Rozhodli jsme se proto současný stav využít k redefinování strategie projektu Young dentist, tak aby více odpovídala Vašim, tj. partnerským potřebám, ale aby také reflektovala současnou situaci označovanou jako new normal. Novou strategii Vám plánujeme představit do konce listopadu.

Jen během dopoledního bloku se dozvíte tipy, jak financovat svou první zubní ordinaci (Petr Harcuba) nebo zjistíte více o tom, jak si vybírat členy pro svůj dentální tým (David Mynář). Chybět nebude ani téma profesní odpovědnosti zubního lékaře (Tomáš Urban) a objevíte novinky ve světě online aplikací pro moderní ordinace (Milan Brašna, Aneta Nečesaná).

Po obědové pauze vás čeká interaktivní přednáška zaměřená na efektivní komunikaci s pacientem (Tomáš Machač). Spolu se znalcem Ladislavem Korábkem proberete problematiku soudních sporů ve stomatologii a CEO Young dentist, Tomáš Machač, spolu s Markem Hlaváčem vám představí Document Management System.

Na závěr konference se můžete těšit na tři špičkové přednášky a řečníky. Mezi nimi jako první vystoupí Patrik Pauliška se svou „success story“. Poté vás čeká informačně nabitý blok ohledně digitalizace zubních praxí (Jiří Běl) a celou akci uzavře autor známé knihy Konec prokrastinace Petr Ludwig se svou přednáškou na téma Hodnotový leadership.

Konference s podtitulem: „Snazší cesta k lepší praxi“ je vyvrcholením celoročního úsilí programu Young dentist pomáhat zubním lékařům i dentálním hygienistkám – ať už se rozhodnou stát se zaměstnanci nebo mají sen o vlastní ordinaci – na jejich cestě k úspěchu.

Kromě této konference pořádá tým Young dentist menší interaktivní školení s názvem „Večerní káva“. Před nuceným přerušením akcí z důvodu pandemie proběhla večerní setkání zaměřená na financování ordinace a ergonomii pracoviště.

Více informací a reistraci naleznete v sekci Akademie na www.youngdentist.cz.

Partnery konference jsou: Pojišťovna VZP, a.s., EKORENT, spol. s r.o., EveryDent, s.r.o., BELdental s.r.o., Rotadent spol. s r.o., StomaTeam s.r.o., Dentasun s.r.o., Dental Store, spol. s r.o. a FISCHER DENTAL s.r.o.
 

 

Reklama
Přečtěte si také:
Řešení EdgeEndo

23. 8. 2021 | PR, Henry Schein

Řešení EdgeEndo Číst více >
Články na podobné téma:
Čištění mezizubních prostor elektricky – UBrush! Články
Čištění mezizubních prostor elektricky – UBrush!

22. 6. 2020 | Novinky

Především v mezizubních oblastech se ve zvýšené míře rozvíjejí záněty parodontu a zubní kaz. Přesto však pacienti velmi často podceňují dostatečné čištění...

Detail příspěvku

Na Pragodent se v přípravách pokračuje, všem nepříznivým okolnostem navzdory! Články
Na Pragodent se v přípravách pokračuje, všem nepříznivým okolnostem navzdory!

4. 7. 2021 | Novinky

Výstavní Halu 1 letňanského výstaviště PVA EXPO PRAHA o rozloze téměř...

Detail příspěvku

Společnost Align Technology uvádí na český trh software iTero Workflow 2.0 Články
video
Společnost Align Technology uvádí na český trh software iTero Workflow 2.0

7. 9. 2021 | Novinky

Funkce nově uvedeného softwaru iTero Workflow 2.0 zahrnují rychlejší...

Detail příspěvku

Mohlo by vás také zajímat:

Tento web používá k optimalizaci služeb soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím těchto souborů. Více informací >

ROZUMÍM

Tyto webové stránky a na nich obsažené informace jsou určeny odborným pracovníkům ve zdravotnictví a nejsou určeny široké laické veřejnosti.

Pokračováním v používání těchto stránek potvrzujete, že jste odborníkem ve zdravotnictví ve smyslu § 2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, a současně, že jste si vědom(a) rizik, která jsou spojena s tím, že se seznámíte s informacemi takto určenými pro případ, že odborníkem ve zdravotnictví nejste.

Potvrzuji, že splňuji podmínky vstupu na web

Pro prohlížení časopisu se prosím přihlašte.

Přihlášením získáte následující výhody:

- možnost prohlížet si kompletní elektronická interaktivní PDF vydání všech našich titulů
- bezplatné zvýraznění TOP inzerce na portálech dentalbazar.cz a dentaljobs.cz
- snadné nakupování na našem e-shopu

Přihlášení

Nemáte ještě registraci? Nová registrace

Zapomenuté heslo

Vyplňte svůj registrovaný e-mail. Heslo Vám bude neprodleně zasláno do Vaší e-mailové schránky.