StomaTeam, s.r.o. - Váš průvodce dentálním světem

menu0CZK 
StomaTeam > Klub StomaTeam

Klub StomaTeam

 

Co je Klub StomaTeam a proč se stát jeho členem?

Nechcete řešit a pamatovat si, zda máte předplacený ten či onen časopis, na jak dlouho nebo zda a do kdy vlastně máte přístup k plnému online obsahu webu www.stomateam.cz? Jasně, že ne...
Staňte se členem Klubu StomaTeamu, zvolte si dobu členství (1 rok nebo ještě výhodněji 3 roky) a zvolte jednu ze dvou variant dle rozsahu nabídky a benefitů (Volba 1 – KOMPLET nebo Volba 2 – ONLINE) a všechno ostatní můžete hodit za hlavu.
V případě volby 1 – varianty KOMPLET – vám budeme pravidelně zasílat všechny tištěné časopisy (ročně jich je až jedenáct) na vámi zvolenou poštovní adresu a současně máte kdykoli a odkudkoli neomezený přístup k plné verzi celého obsahu webu www.stomateam.cz. Jako člen Klubu StomaTeamu však můžete čerpat také další výhody. Třeba možnost 15% slevy na vybrané knižní tituly z naší nabídky, bezplatné umístění tzv. TOP inzerátů na webové portály Dental Bazar nebo Dental Jobs a řadu dalších benefitů, které pro vás teprve připravujeme. 

 

Jak se stát členem Klubu StomaTeamu?

Je to naprosto jednoduché. Na tomto webu přejděte do sekce Předplatné, kde si zvolíte jednu ze dvou variant, tj. KOMPLET (se všemi časopisy i v tištěné podobě) nebo ONLINE (vše kromě tištěných časopisů pro ty z vás, kterým vyhovuje více čerpání informací v elektronické formě). Zvolíte dobu členství, která je u varianty KOMPLET rok nebo s krásnou slevou 33 % dobu 3 roky, u varianty ONLINE jsme pak k těmto uvedeným možnostem (rok nebo 3 roky) přidali ještě pro ty z vás, kteří si chtějí tuto variantu třeba jen vyzkoušet, také možnost měsíční licence. Prodloužit můžete kdykoli. Pak už jen standardně dokončíte objednávku jako na kterémkoli jiném e-shopu a od této chvíle jste v naší nejlepší péči. 

 

Jak zjistím, do kdy mi platí členství v Klubu StomaTeamu?

Velmi snadno. Zaregistrujete se na našem webu www.stomateam.cz a příhlásíte se zde ke svému účtu. Ideálně ještě před zakoupením členství. Není to ale nezbytné. Při první registraci na webu uveďte pokud možno stejnou e-mailovou adresu, kterou jste vyplnili při objednávce některé z variant Klubu StomaTeamu v našem e-shopu. Tím dojde buď automaticky okamžitě, nebo na základě autorizace ze strany administrátora webu ke spárování vašeho osobního účtu na webu a licence na členství v Klubu StomaTeamu. V zákaznické sekci vašeho účtu uvidíte údaj o tom, do kdy máte platnou licenci členství v Klubu StomaTeamu a v jaké verzi (KOMPLET nebo ONLINE). Několik týdnů před vypršením vašeho členství vás ještě sami upozorníme e-mailem a nabídneme vám možnost prodloužení platnosti vašeho členství. 

 

Nevíte si s něčím rady?

Nezoufejte. Zavolejte nebo napište e-mail naší asistentce Šárce Ševčíkové (kontakty zde) nebo nám napište na info@stomateam.cz. Rádi vám pomůžeme s čímkoli, abyste si nemuseli dělat zbytečné starosti. 

 

Je pravda, že členství v tomto klubu je zdarma?

Je to přesně tak. Jediné, za co v tomto klubu zaplatíte, je cena reálných produktů, které si objednáte. To jsou v případě varianty KOMPLET všechny naše tištěné časopisy a kompletní servis s jejich doručováním po celou dobu členství až na vámi zvolenou adresu. Nebo je to u obou variant (KOMPLETONLINE) neomezené zpřístupnění kompletnímu online obsahu našeho webu, tedy nejen časopisu StomaTeam v elektronické verzi, ale kdykoli a odkudkoli plně přístupné celé verze článků na našem webu www.stomateam. Již žádné ukázky a dočtení článku v následně stahovaném PDFku. 
Všechny ostatní benefity pro členy klubu, jako jsou slevy na vybrané knihy z naší nabídky, bezplatná TOP inzerce na portálech Dental Bazar či Dental Jobs nebo další speciální nabídky je pro členy klubu jsou bezplatné. 

Smyslem klubu je tedy především váš i náš komfort. Narovinu. Vy si objednáte na rok nebo na tři, my si za to vezmeme férovou cenu a vy už nemusíte na nic jiného myslet. Čerpáte už jen výhody svého členství. 

 

Pro prohlížení časopisu se prosím přihlašte.

Přihlášením získáte následující výhody:

- možnost prohlížet si kompletní elektronická interaktivní PDF vydání všech našich titulů
- bezplatné zvýraznění TOP inzerce na portálech dentalbazar.cz a dentaljobs.cz
- snadné nakupování na našem e-shopu

Přihlášení

Nemáte ještě registraci? Nová registrace

Zapomenuté heslo

Vyplňte svůj registrovaný e-mail. Heslo Vám bude neprodleně zasláno do Vaší e-mailové schránky.