StomaTeam, s.r.o. - Váš průvodce dentálním světem

menu0CZK 
StomaTeam > Články > Interview / Reportáž > Rozhovor s jednatelem české společnosti Puromed zastupující jihokorejskou společnost MegaGen

Rozhovor s jednatelem české společnosti Puromed zastupující jihokorejskou společnost MegaGen

30. 4. 2020 | Dental Tribune International, Tomáš Truneček

Od konce roku 2019 je společnost MegaGen na českém trhu zastupována mladou, ale úspěšně rostoucí společností Puromed s.r.o. Oslovili jsme tedy jejího jednatele, Mgr. Jana Patáka, a položili mu několik otázek.


Za poslední 3 roky jste již 3. firmou v řadě, která společnost MegaGen na českém trhu zastupuje. Nebojíte se, že budete opět jen další krátkou epizodou v historii MegaGenu na českém trhu? Čím jste vedení MegaGenu přesvědčili, že si vybrali právě vaši firmu?

Jsem přesvědčen, že manažery ve společnosti MegaGen zaujala celková struktura naší společnosti – máme k dispozici celorepublikovou síť obchodních zástupců, kteří jsou schopni efektivně informovat své zákazníky o konkrétních produktech a svou kontinuální činností umíme aktivně vyhledávat nejen nové lékaře se zájmem o vstup do implantologie, ale také oslovit stávající zákazníky, kteří už implantační systémy používají a hledají další systém, který by splnil jejich představy. Dbáme na to, aby naši obchodní zástupci produkty MegaGenu nejen uměli prodat, ale také jim rozuměli. Pro nové exkluzivní produkty v našem portfoliu máme veliké zaujetí, což jsme předvedli v nedávné minulosti s našimi dříve neznámými produkty společností Harvard a Itena. A že jsme již třetí společností pro mě znamená pouze to, že předchozí 2 firmy nebyly schopny zcela naplno využít velkého potenciálu, který společnost MegaGen se škálou všech svých produktů jednoznačně nabízí.

Implantologický trh je v České republice značně obsazen. Věříte si, že v takto konkurenčním prostředí uspějete?
MegaGen nabízí několik implantologických systémů, které dokážou oslovit zákazníky napříč celým trhem – máme implantáty typu tissue-level, standardní bone-level, ale také je zde zcela unikátní systém typu bone-level AnyRidge, který se vyznačuje propracovaným designem šetrným ke kostním i měkkým tkáním. Myslím, že si na trhu najde své místo hlavně pro svou jedinečnou vlastnost – dle výběru šířky závitů má lékař možnost ovlivňovat primární stabilitu, a proto také může častěji zvážit okamžité zatížení, což má pro pacienta nesporné výhody. Z těchto důvodů jsem přesvědčen o tom, že si na našem trhu místo najdeme.

MegaGen je opravdu rychle rostoucí a stále inovující společnost. Budete s ní schopni držet krok a poskytovat českým implantologům maximální servis?
Celé naše působení je spojeno se snahou o poskytování maximálního servisu. Inovace mám rád, protože posouvají kvalitu ošetření dopředu. Společnost Puromed celkem výrazně roste již několik let po sobě, a já předpokládám, že naše spojení se společností MegaGen růst ještě umocní. Zastoupení máme teprve půl roku, ale výsledky se začínají celkem výrazně projevovat již nyní.

Připravujete nějaká implantologická školení či jiné formy vzdělávání?
Školení připravujeme – začínáme sice velice opatrně, ale mám již zcela konkrétní představu o tom, koho bych v blízkém budoucnu do Česka rád pozval. Bude se to týkat augmentačních technik, kostních bloků, měkkých tkání apod. Náš nejbližší plán je následující: na konci dubna pořádáme pro nové uživatele MegaGenu prezentaci vlastností systému AnyRidge v Praze a v Brně, poté je v květnu a červnu úvodní školení pro začínající implantology. V září pak máme konferenci v Olomouci, jehož jedna sekce se bude věnovat měkkým tkáním. Na podzim chystáme navazující kurz pro pokročilou implantologii, který se bude týkat i augmentačních technik a měkkých tkání. Rád bych našim zákazníkům nabídl do budoucna ucelený systém školení, který bude reflektovat jejich potřeby tak, jak se bude vyvíjet jejich implantologické zaměření.

Děkujeme za rozhovor a držíme palce.

Přečtěte si také:
MUDr. Daniel Černý: Chceme podat pomocnou ruku

15. 1. 2021 | Věra Tautová, redakce časopisu StomaTeam

MUDr. Daniel Černý: Chceme podat pomocnou ruku Číst více >
Články na podobné téma:
Významné změny ve společnosti CAMOSCI. Rozhovor s ředitelem společnosti, Adamem Švrčinou Články
Významné změny ve společnosti CAMOSCI. Rozhovor s ředitelem společnosti, Adamem Švrčinou

8. 6. 2020 | Interview / Reportáž

Společnost CAMOSCI, která se doposud zaměřovala především na oblast zobrazovacích technologií...

Detail příspěvku

Pražské dentální dny 2020 Články
Pražské dentální dny 2020

18. 11. 2020 | Interview / Reportáž

Uspořádat v roce 2020, který je celý ve znamení krize kolem COVID-19, jakoukoli vzdělávací akci je spojeno s velkou nejistotou. Jinak tomu nebylo ani v případě největší každoroční...

Detail příspěvku

SpofaDental a.s. – tradiční výrobce nekovových dentálních materiálů Články
SpofaDental a.s. – tradiční výrobce nekovových dentálních materiálů

26. 3. 2020 | Interview / Reportáž

SpofaDental a.s. je součástí globální rodiny Envista, která zastřešuje tři společnosti – KavoKerr, Ormco a Nobel...

Detail příspěvku

Mohlo by vás také zajímat:
MANI Paste Carriers dentální produkty
MANI Paste Carriers

Nástroje na plnění kořenových kanálků

další dentální produkty

Tento web používá k optimalizaci služeb soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím těchto souborů. Více informací >

ROZUMÍM

Pro prohlížení časopisu se prosím přihlašte.

Přihlášením získáte následující výhody:

- možnost prohlížet si kompletní elektronická interaktivní PDF vydání všech našich titulů
- bezplatné zvýraznění TOP inzerce na portálech dentalbazar.cz a dentaljobs.cz
- snadné nakupování na našem e-shopu

Přihlášení

Nemáte ještě registraci? Nová registrace

Zapomenuté heslo

Vyplňte svůj registrovaný e-mail. Heslo Vám bude neprodleně zasláno do Vaší e-mailové schránky.