StomaTeam, s.r.o. - Váš průvodce dentálním světem

menu0CZK 
StomaTeam > Články > Interview / Reportáž > Rozhovor s jednatelem české společnosti Puromed zastupující jihokorejskou společnost MegaGen

Rozhovor s jednatelem české společnosti Puromed zastupující jihokorejskou společnost MegaGen

30. 4. 2020 | Dental Tribune International, Tomáš Truneček

Od konce roku 2019 je společnost MegaGen na českém trhu zastupována mladou, ale úspěšně rostoucí společností Puromed s.r.o. Oslovili jsme tedy jejího jednatele, Mgr. Jana Patáka, a položili mu několik otázek.


Za poslední 3 roky jste již 3. firmou v řadě, která společnost MegaGen na českém trhu zastupuje. Nebojíte se, že budete opět jen další krátkou epizodou v historii MegaGenu na českém trhu? Čím jste vedení MegaGenu přesvědčili, že si vybrali právě vaši firmu?

Jsem přesvědčen, že manažery ve společnosti MegaGen zaujala celková struktura naší společnosti – máme k dispozici celorepublikovou síť obchodních zástupců, kteří jsou schopni efektivně informovat své zákazníky o konkrétních produktech a svou kontinuální činností umíme aktivně vyhledávat nejen nové lékaře se zájmem o vstup do implantologie, ale také oslovit stávající zákazníky, kteří už implantační systémy používají a hledají další systém, který by splnil jejich představy. Dbáme na to, aby naši obchodní zástupci produkty MegaGenu nejen uměli prodat, ale také jim rozuměli. Pro nové exkluzivní produkty v našem portfoliu máme veliké zaujetí, což jsme předvedli v nedávné minulosti s našimi dříve neznámými produkty společností Harvard a Itena. A že jsme již třetí společností pro mě znamená pouze to, že předchozí 2 firmy nebyly schopny zcela naplno využít velkého potenciálu, který společnost MegaGen se škálou všech svých produktů jednoznačně nabízí.

Implantologický trh je v České republice značně obsazen. Věříte si, že v takto konkurenčním prostředí uspějete?
MegaGen nabízí několik implantologických systémů, které dokážou oslovit zákazníky napříč celým trhem – máme implantáty typu tissue-level, standardní bone-level, ale také je zde zcela unikátní systém typu bone-level AnyRidge, který se vyznačuje propracovaným designem šetrným ke kostním i měkkým tkáním. Myslím, že si na trhu najde své místo hlavně pro svou jedinečnou vlastnost – dle výběru šířky závitů má lékař možnost ovlivňovat primární stabilitu, a proto také může častěji zvážit okamžité zatížení, což má pro pacienta nesporné výhody. Z těchto důvodů jsem přesvědčen o tom, že si na našem trhu místo najdeme.

MegaGen je opravdu rychle rostoucí a stále inovující společnost. Budete s ní schopni držet krok a poskytovat českým implantologům maximální servis?
Celé naše působení je spojeno se snahou o poskytování maximálního servisu. Inovace mám rád, protože posouvají kvalitu ošetření dopředu. Společnost Puromed celkem výrazně roste již několik let po sobě, a já předpokládám, že naše spojení se společností MegaGen růst ještě umocní. Zastoupení máme teprve půl roku, ale výsledky se začínají celkem výrazně projevovat již nyní.

Připravujete nějaká implantologická školení či jiné formy vzdělávání?
Školení připravujeme – začínáme sice velice opatrně, ale mám již zcela konkrétní představu o tom, koho bych v blízkém budoucnu do Česka rád pozval. Bude se to týkat augmentačních technik, kostních bloků, měkkých tkání apod. Náš nejbližší plán je následující: na konci dubna pořádáme pro nové uživatele MegaGenu prezentaci vlastností systému AnyRidge v Praze a v Brně, poté je v květnu a červnu úvodní školení pro začínající implantology. V září pak máme konferenci v Olomouci, jehož jedna sekce se bude věnovat měkkým tkáním. Na podzim chystáme navazující kurz pro pokročilou implantologii, který se bude týkat i augmentačních technik a měkkých tkání. Rád bych našim zákazníkům nabídl do budoucna ucelený systém školení, který bude reflektovat jejich potřeby tak, jak se bude vyvíjet jejich implantologické zaměření.

Děkujeme za rozhovor a držíme palce.

Reklama
Přečtěte si také:
PRAGODENT 2021 – Kdo tu nebyl, o hodně přišel!

22. 10. 2021 | Mgr. Irena Čani, redakce časopisu StomaTeam

PRAGODENT 2021 – Kdo tu nebyl, o hodně přišel! Číst více >
Články na podobné téma:
Dosud první digitální vědecké sympozium Invisalign si získalo více než 1500 účastníků ze 75 zemí Články
Dosud první digitální vědecké sympozium Invisalign si získalo více než 1500 účastníků ze 75 zemí

17. 6. 2020 | Interview / Reportáž

Společnost Align Technology s úspěchem pořádala své první digitální vědecké...

Detail příspěvku

MUDr. Pavel Smažík: Jsem rád, když věci fungují dobře Články
MUDr. Pavel Smažík: Jsem rád, když věci fungují dobře

5. 2. 2021 | Interview / Reportáž

Rozhovor s MUDr. Pavlem Smažíkem, kandidátem na post prezidenta ČSK pro období 2021–2025.

Detail příspěvku

Spolek Srdce na pravém místě Články
Spolek Srdce na pravém místě

10. 1. 2020 | Interview / Reportáž

Spolek Srdce na pravém místě vznikl v lednu 2015 za účelem podpory handicapovaných dětí. Byl založen manželi Jakubem a Evelinou...

Detail příspěvku

Mohlo by vás také zajímat:

Tento web používá k optimalizaci služeb soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím těchto souborů. Více informací >

ROZUMÍM

Tyto webové stránky a na nich obsažené informace jsou určeny odborným pracovníkům ve zdravotnictví a nejsou určeny široké laické veřejnosti.

Pokračováním v používání těchto stránek potvrzujete, že jste odborníkem ve zdravotnictví ve smyslu § 2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, a současně, že jste si vědom(a) rizik, která jsou spojena s tím, že se seznámíte s informacemi takto určenými pro případ, že odborníkem ve zdravotnictví nejste.

Potvrzuji, že splňuji podmínky vstupu na web

Pro prohlížení časopisu se prosím přihlašte.

Přihlášením získáte následující výhody:

- možnost prohlížet si kompletní elektronická interaktivní PDF vydání všech našich titulů
- bezplatné zvýraznění TOP inzerce na portálech dentalbazar.cz a dentaljobs.cz
- snadné nakupování na našem e-shopu

Přihlášení

Nemáte ještě registraci? Nová registrace

Zapomenuté heslo

Vyplňte svůj registrovaný e-mail. Heslo Vám bude neprodleně zasláno do Vaší e-mailové schránky.