StomaTeam, s.r.o. - Váš průvodce dentálním světem

menu0CZK 
StomaTeam > Články > Interview / Reportáž > 2. neoficiální dentální mistrovství republiky v badmintonuaneb pět hodin na kurtu s bezva partou

2. neoficiální dentální mistrovství republiky v badmintonu
aneb pět hodin na kurtu s bezva partou

18. 11. 2019 | redakce časopisu StomaTeam

Pětadvacet hráčů se sešlo v pátek 1. listopadu 2019 na 2. neoficiálním dentálním mistrovství republiky v badmintonu – Henry Schein & Kulzer Cup. Turnaj, který opět organizoval Martin Kutáč ze společnosti Kulzer, tentokrát zavítal do pražského hotelu Park Holiday Congress & Wellness Hotel a do jeho krásné sportovní haly. Přesun turnaje z Olomouce do hlavního města samozřejmě neodradil moravské a slovenské účastníky, kteří dorazili v hojném počtu.


Většina hráčů se znala z předchozího ročníku, takže ještě před začátkem turnaje všichni nahlas spekulovali o možných vítězích. Ovšem stejně jako vloni se sešli nejen „ostřílení profíci“, ale také spousta těch, které badminton zatím jen láká a třeba doma nemají ani raketu a sálové tenisky. Martin Kutáč tuto situaci vyřešil velmi chytře: vyhlásil dvě kategorie, takže se z cen radovalo o to více hráčů.

Mezi dvanácti ženami se tak z titulu v kategorii Profi radovala Radka Zvonková, která odsunula na druhé místo loňskou vítězku Livii Brunovskou. V kategorii Hobby pak první tři místa vybojovaly: 1. Jana Novotná, 2. Eva Pizúrová a 3. Katka Pražáková.

Kategorii mužů ovládl loňský vítěz Tomáš Sonnek, který nedal nikomu na kurtu šanci a jeho hru všichni nadšeně sledovali, někteří i s otevřenou pusou. Na stupních vítězů v kategorii Profi ho doplnili druhý Igor Rokyta a třetí Jan Hulvert. V kategorii Hobby pak na pomyslnou bednu vystoupli: 1. Petr Kratěna, 2. Jan Holoubek a 3. Michal Bene. Nejpopulárnější a nejzajímavější kategorií byla smíšená čtyřhra. Pořadatelé namíchali vždy dvojice složené z muže a ženy z opačných konců žebříčku hráčské úspěšnosti.

Na kurtech se tak objevily opravdu nesourodé dvojice, což dodávalo hře nejen náboj, ale často i velmi komické situace. Všichni se ale rvali jako lvi až do posledního míčku a nedali svým soupeřům nic zadarmo. Z vítězství se po velmi vyrovnaném boji radovali Stáňa Balášová s Honzou Hulvertem, druzí skončili Irena Čani s Tomášem Sonnkem a třetí příčku vybojovali Diana Vítková s Igorem Rokytou. O skvělou atmosféru během celého dne se staral Jiří George Konečný – moderátor, aktivní sportovec a bývalý badmintonista, který provázel celým sportovním turnajem. Jeho zásluhou se všichni od srdce zasmáli také na následujícím společenském večírku.

Vyhlášení vítězů a společenský večer se samozřejmě nemohl obejít bez hlavních partnerů turnaje – společnosti Kulzer a Henry Schein, kteří vítězům přátelského badmintonového klání věnovali hodnotné poukazy na své produkty. Vydavatelství StomaTeam věnovalo několik odborných knižních publikací a členství v Klubu StomaTeam KOMPLET na 3 roky, což zahrnuje zasílání všech tištěných časopisů z dílny redakce StomaTeam a neomezený přístup k veškerému online obsahu na www.stomateam.cz a mnoho dalších výhod. Společnost DentaSun věnovala speciální stomatologické lampy.

Jak skvělá parta se na kurtech sešla, dokázal právě společenský večer, kde se všichni sesedli u jednoho stolu a v doprovodu dvou kytar zpívali až do brzkých ranních hodin. Všichni s nadšením uvítali vyhlášení dalšího ročníku turnaje, který by se měl příští rok konat opět na Moravě, a to v pátek 6. listopadu 2020 (pravděpodobně v Olomouci).

Přejeme organizátorům čím dál větší účast a stejně nadšené hráče, jací se sešli letos. Tak skvěle zorganizovaným akcím sluší větší počet účastníků.

Nezbývá nám než vyzvat ostatní: Přijďte si příští rok zahrát a pobavit se. Rakety si půjčíte a počítat skóre vás někdo naučí.

Publikováno: StomaTeam 6/2019

Reklama
Přečtěte si také:
Invisalign Scientific Symposium 2021 s 1260 účastníky z 60 zemí

21. 7. 2021 | Věra Tautová, redakce časopisu StomaTeam

Invisalign Scientific Symposium 2021 s 1260 účastníky z 60 zemí Číst více >
Články na podobné téma:
Chtěla bych, aby si neslyšící mohli dojít na dentální hygienu v místě bydliště Články
Chtěla bych, aby si neslyšící mohli dojít na dentální hygienu v místě bydliště

13. 1. 2020 | Interview / Reportáž

Ing. Bc. Jana Krajčíková se od začátku své praxe dentální hygienistky věnuje...

Detail příspěvku

doc. MUDr. Roman Šmucler, CSc.: Já jsem prostě bojovník... Články
doc. MUDr. Roman Šmucler, CSc.: Já jsem prostě bojovník...

5. 2. 2021 | Interview / Reportáž

Rozhovor s doc. MUDr. Romanem Šmuclerem, CSc., kandidátem na post prezidenta ČSK pro období 2021–2025.

Detail příspěvku

Mohlo by vás také zajímat:
MEDIN W-file dentální produkty
MEDIN W-file

Vyhledání a zprůchodnění kořenových kanálků

další dentální produkty

Tento web používá k optimalizaci služeb soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím těchto souborů. Více informací >

ROZUMÍM

Pro prohlížení časopisu se prosím přihlašte.

Přihlášením získáte následující výhody:

- možnost prohlížet si kompletní elektronická interaktivní PDF vydání všech našich titulů
- bezplatné zvýraznění TOP inzerce na portálech dentalbazar.cz a dentaljobs.cz
- snadné nakupování na našem e-shopu

Přihlášení

Nemáte ještě registraci? Nová registrace

Zapomenuté heslo

Vyplňte svůj registrovaný e-mail. Heslo Vám bude neprodleně zasláno do Vaší e-mailové schránky.