StomaTeam, s.r.o. - Váš průvodce dentálním světem

menu0CZK 
StomaTeam > Články > Digitální technologie > Ivotion Denture System přináší revoluci do výroby snímatelných náhrad

Ivotion Denture System přináší revoluci do výroby snímatelných náhrad

26. 8. 2020 | PR, Ivoclar Vivadent

Se systémem Ivotion Denture System vytvořila společnost Ivoclar Vivadent ucelený řetězec pro digitální výrobu snímatelných náhrad. Toto systémové řešení kombinuje uzpůsobené pracovní postupy s vysoce kvalitními materiály a zdokonalenými technologiemi. Srdcem systému je výjimečný CAD/CAM disk Ivotion, který umožňuje vyrábět individuální monolitické snímatelné náhrady během jediné procedury frézování.


Ivotion Denture System, spolu s novým monolitickým diskem Ivotion, přináší revoluci do výroby snímatelných náhrad s jasně stanoveným pracovním postupem – od konzultace s pacientem (IvoSmile), přes klinické procedury, intuitivní CAD navrhování (3Shape), monolitickou výrobu (Ivotion) a strategii frézování (PrograMill) až po následné služby. Tento jasně stanovený pracovní postup umožňuje rychlé, předvídatelné a konzistentní výsledky.

Vše se zaměřuje na Ivotion
Hlavním prvkem systému Ivotion Denture je inovativní disk Ivotion. Tento CAD/CAM disk dvou odstínů je určen k monolitické výrobě celkových snímatelných náhrad. Jeden disk – dva materiály: Ivotion kombinuje osvědčený dentální materiál s vysoce kvalitním materiálem na báze snímatelných zubních náhrad. Vnitřní oblast disku má tvar mušle, který je založen na trojrozměrných datech zubů a tvaru zubního oblouku odvozeného z celé řady skutečných klinických případů. Definuje přechodovou oblast mezi materiálem zubů a báze náhrady. Pro navrhování náhrady pomocí 3Shape Dental System jsou k dispozici knihovny zubů s ukázkami jejich postavení, nástroje pro tvarování morfologie, funkce pro výstavbu zubů a nové designy dásní – všechny detaily jsou založeny na osvědčených principech snímatelné protetiky. Jsou tak možná individuální uzpůsobení snímatelných zubních náhrad z Ivotion požadavkům pacientů.

Jeden disk – jeden proces frézování – jedna snímatelná náhrada
Po navržení designu se náhrada monoliticky vyfrézuje z jednoho disku – Ivotion. Snímatelná náhrada je tak vyrobena rychlým, kontinuálním procesem frézování. To je klíč k vynikající efektivitě: individualizované, monolitické, celkové snímatelné náhrady vyrobené z jednoho disku. Díky disku Ivotion a chytrým strategiím nejsou nutné téměř žádné další kroky ručního opracování – vyfrézovanou náhradu je nutno pouze vyleštit. Díky tomu je Ivotion Denture System rychlý a efektivní.

Přesvědčivý pro zubní ordinaci, laboratoř i pacienta
Ivotion Denture System má obrovský potenciál navždy změnit snímatelnou protetiku. Zubní lékaři, zubní technici i pacienti mají prospěch z vysoké přidané hodnoty, kterou přináší digitální procesy a z několika desetiletí zkušeností společnosti Ivoclar Vivadent v oblasti snímatelné protetiky – digitálně, chytře a efektivně.

Reklama
Přečtěte si také:
Stojí tištěné okluzní dlahy za váš čas?

25. 5. 2021 | André Gaul, D.T., Kanada

Stojí tištěné okluzní dlahy za váš čas? Číst více >
Články na podobné téma:
Budoucnost 3D tisku pro vaši digitální laboratoř již nastala Články
Budoucnost 3D tisku pro vaši digitální laboratoř již nastala

13. 11. 2020 | Digitální technologie

PrograPrint® – na budoucnost orientovaný systém 3D tisku pro dentální technologie je již k dostání. Systém lze snadno začlenit do vašeho...

Detail příspěvku

Proč investovat a jak vybrat laboratorní skener? Články
Proč investovat a jak vybrat laboratorní skener?

30. 11. 2020 | Digitální technologie

Nevlastnit skener ještě neznamená vyrábět zubní náhrady zastaralým způsobem. Řada zubních techniků dospěla k názoru, že je pro ně stále...

Detail příspěvku

A co vy, podle čeho si vybíráte CAD/CAM systém? Články
A co vy, podle čeho si vybíráte CAD/CAM systém?

29. 6. 2020 | Digitální technologie

Cena a technické parametry jsou při hodnocení CAD/CAM systému těmi nejvýraznějšími proměnnými. Existuje však řada jiných, méně zjevných...

Detail příspěvku

Mohlo by vás také zajímat:

Tento web používá k optimalizaci služeb soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím těchto souborů. Více informací >

ROZUMÍM

Tyto webové stránky a na nich obsažené informace jsou určeny odborným pracovníkům ve zdravotnictví a nejsou určeny široké laické veřejnosti.

Pokračováním v používání těchto stránek potvrzujete, že jste odborníkem ve zdravotnictví ve smyslu § 2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, a současně, že jste si vědom(a) rizik, která jsou spojena s tím, že se seznámíte s informacemi takto určenými pro případ, že odborníkem ve zdravotnictví nejste.

Potvrzuji, že splňuji podmínky vstupu na web

Pro prohlížení časopisu se prosím přihlašte.

Přihlášením získáte následující výhody:

- možnost prohlížet si kompletní elektronická interaktivní PDF vydání všech našich titulů
- bezplatné zvýraznění TOP inzerce na portálech dentalbazar.cz a dentaljobs.cz
- snadné nakupování na našem e-shopu

Přihlášení

Nemáte ještě registraci? Nová registrace

Zapomenuté heslo

Vyplňte svůj registrovaný e-mail. Heslo Vám bude neprodleně zasláno do Vaší e-mailové schránky.