StomaTeam, s.r.o. - Váš průvodce dentálním světem

menu0CZK 
StomaTeam > Články > Novinky > Sonic Black Whitening II od megasmile

Sonic Black Whitening II od megasmile

30. 4. 2020 | Dental Tribune International

Co se týče zubních kartáčků, jsou spotřebitelé a zubní lékaři vystaveni tak obrovskému výběru a neustále novým produktům, které se dostávají na trh, že je obtížné sledovat jejich vývoj. Jaký je nejlepší prodávaný zubní kartáček? Jaká je v současné době nejpokročilejší technologie? Který zubní kartáček stojí za to doporučit pacientům, kteří chtějí zlepšit své orální zdraví? Mohou vám napovědět níže uvedené informace o moderním sonickém kartáčku Sonic Black Whitening II.


Co je v balení?

Zubní kartáček Sonic Black Whitening II je dodáván s tělem kartáčku a hlavicí. V samostatném balení je další hlavice a nabíječka s napájecím napětím 100–240 V, kterou lze kartáček dobíjet buď prostřednictvím standardní elektrické zásuvky nebo USB konektoru. Součástí balení je také uživatelská příručka vněkolika jazycích.

Design a funkčnost

Zubní kartáček Sonic Black Whitening II, který již získal šest mezinárodních ocenění, je navržen tak, aby byl vizuálně atraktivní a výjimečný. Je k dostání ve čtyřech matných barvách, které odrážejí různé typy osobnosti uživatelů: Elektrická žlutá je pro kosmopolity, mořská modrá pro optimisty, šokující růžová pro rebely a inkoustově černá pro puristy.

Spolu se čtyřmi režimy čištění (citlivé, intenzivní, hluboké čištění a leštění) má kartáček Sonic Black Whitening II černé štětičky, které obsahují mikročástice aktivního uhlí, což napomáhá účinnému čištění.

Jediným stisknutím hlavního vypínače on/off je možno snadno změnit režim, aniž by se musel kartáček vypínat, díky čemuž lze pohodlně zvolit režim, který vám vyhovuje. Na samotném kartáčku informují čtyři LED kontrolky o používaném režimu a úrovni nabití.

Další funkcí Sonic Black Whitening II je cestovní zámek. Pro aktivaci a deaktivaci zámku stačí stisknout a podržet po dobu 3 sekund tlačítko hlavního vypínače on/off.

Klinické důkazy

Na výkon tohoto zubního kartáčku se zaměřily hned dvě nezávislé studie. První studie byla provedena na univerzitě Witten/Herdecke v Německu a porovnávala účinek čištění Sonic Black Whitening II na povrchu zubů i v mezizubních prostorách ve srovnání s jinými sonickými zubními kartáčky na trhu. Druhá studie provedená Basilejskou univerzitou ve Švýcarsku zkoumala, jak účinně čistí čtyři různé sonické zubní kartáčky, včetně Sonic Black Whitening II, pro štětinky obtížně dosažitelné oblasti zubů. Výsledky obou studií naznačují, že zubní kartáček Sonic Black Whitening II předčil všechny své konkurenty.

Shrnutí

Pokud jde o vnější design a styl tohoto zubního kartáčku, není co vytknout – díky čtyřem různým barvám je oproti klasické bílé, typické pro ostatní kartáčky, hravou změnou. Samotný kartáček je poněkud hlučnější s poměrně intenzivním vibračním pohybem a nelze jej připojit k externímu zařízení, jako je telefon, za účelem pomoci při procesu čištění, což může být pro někoho problém. Nicméně, pokud pacient hledá účinné čištění, které se zaměřuje na čištění samotné, pak může být tento kartáček perfektní volbou.

Přečtěte si také:
Články na podobné téma:
All-in-two: rekonstrukce dentálními implantáty v pouhých 2 návštěvách Články
All-in-two: rekonstrukce dentálními implantáty v pouhých 2 návštěvách

2. 8. 2021 | Novinky

Technologický pokrok vytvořil podmínky, díky kterým mohou být implantáty...

Detail příspěvku

2 tipy, jak úspěšně zvládnout koronavirovou krizi Články
2 tipy, jak úspěšně zvládnout koronavirovou krizi

23. 4. 2020 | Novinky

S příchodem koronaviru skončilo nejlepší ekonomické období v historii. Lidé nyní šetří na všem, zuby nevyjímaje. Zubní laboratoře, které hospodařily bez...

Detail příspěvku

Dezinfekce nové generace – OZON Články
Dezinfekce nové generace – OZON

6. 5. 2020 | Novinky

V těžkých dobách jsme schopni nejrychleji nacházet nová a efektivní řešení různých problémů. Pandemie, která nás letos postihla, toho není výjimkou, a tak přestože ozonem se...

Detail příspěvku

Mohlo by vás také zajímat:

Tento web používá k optimalizaci služeb soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím těchto souborů. Více informací >

ROZUMÍM

Tyto webové stránky a na nich obsažené informace jsou určeny odborným pracovníkům ve zdravotnictví a nejsou určeny široké laické veřejnosti.

Pokračováním v používání těchto stránek potvrzujete, že jste odborníkem ve zdravotnictví ve smyslu § 2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, a současně, že jste si vědom(a) rizik, která jsou spojena s tím, že se seznámíte s informacemi takto určenými pro případ, že odborníkem ve zdravotnictví nejste.

Potvrzuji, že splňuji podmínky vstupu na web

Pro prohlížení časopisu se prosím přihlašte.

Přihlášením získáte následující výhody:

- možnost prohlížet si kompletní elektronická interaktivní PDF vydání všech našich titulů
- bezplatné zvýraznění TOP inzerce na portálech dentalbazar.cz a dentaljobs.cz
- snadné nakupování na našem e-shopu

Přihlášení

Nemáte ještě registraci? Nová registrace

Zapomenuté heslo

Vyplňte svůj registrovaný e-mail. Heslo Vám bude neprodleně zasláno do Vaší e-mailové schránky.