StomaTeam, s.r.o. - Váš průvodce dentálním světem

menu0CZK 
StomaTeam > Články > Novinky > PRAGODENT 2019: veletrh – vzdělávání – zábava

PRAGODENT 2019: veletrh – vzdělávání – zábava

PR, PVA EXPO PRAHA

Skutečnost, že PRAGODENT se stěhuje do nových prostor výstaviště PVA EXPO PRAHA v Letňanech, již odborná veřejnost zaznamenala.


Letošní 27. ročník tohoto našeho největšího mezinárodního dentálního veletrhu se uskuteční v termínu 3.–5. 10. 2019. Souběžně s veletrhem (4.–5. 10. 2019) se přímo v prostorách výstaviště bude konat také 22. ročník mezinárodního kongresu Pražské dentální dny, jehož organizátorem je Česká stomatologická komora, která je zároveň hlavním odborným partnerem PRAGODENTu.

První zatěžkávací zkouškou každého veletrhu je přesvědčení dostatečného množství vystavovatelů, aby se veletrhu zúčastnili a na přiměřeně velké ploše prezentovali nejnovější přístroje, nástroje, materiály a služby z daného oboru. A v této zkoušce PRAGODENT uspěl nadmíru dobře, jelikož se jej zúčastní přibližně 160 vystavovatelů ze 13 zemí a zaplní 3 haly výstaviště v Letňanech.

Druhou zatěžkávací zkouškou veletrhu jsou samozřejmě návštěvníci. Proto si vás, vážení dentální odborníci, dovolujeme oslovit a touto cestou vás na PRAGODENT 2019 pozvat. Na co všechno se na PRAGODENTu můžete těšit?

Veletrh

Koupěchtiví dentální odborníci si zde rozhodně přijdou na své – slibujeme, že bude z čeho vybírat. Budete ale samozřejmě vítáni i tehdy, pokud se zajímáte o to, jakým směrem se stomatologie ubírá, a chcete se seznámit s novinkami dentálních firem.

Odborní návštěvníci a studenti stomatologických oborů se mohou registrovat k volnému vstupu zde: http://pragodent.eu/sleva.

Vzdělávání

Věříme, že uspokojíme i ty z vás, kteří prahnete po informacích z praxe. V takovém případě Vás totiž můžeme pozvat na kongres. A nejen tak ledajaký, jelikož Pražské dentální dny patří k tradičním a vysoce hodnoceným akcím. Celý program naleznete na stránkách www.dent.cz a těšit se můžete na opravdu zvučná jména nejen české stomatologické scény, ale i na řadu špičkových přednášejících ze světa.

Pokud se nechcete účastnit celodenního kongresu, ale jedné či dvou kratších přednášek byste se zúčastnili rádi, máme pro vás tip. V rámci doprovodného programu si pro vás někteří vystavovatelé připravili řadu přednášek a workshopů. Aktualizovaný program najdete na http://pragodent.eu/program.

Zábava

Na veletrh se sice jezdí primárně za nákupy. Ale člověk je tvor společenský a když už se všichni potkáme v jednom čase na jednom místě, bylo by neodpustitelné, kdybychom neuspořádali společenský večer, party, pařbu… a zahraje nám k tomu Michal Prokop s kapelou FRAMUS FIVE a dále oblíbené „zubařské“ kapely YESBLUESPAROLET. To si, věříme, nenecháte ujít, jelikož to bude DENTÁLNÍ PARTY ROKUUUU! Vstup je zdarma a zváni jsou všichni vystavovatelé i odborní návštěvníci. Party se koná v pátek 4. 9. od 19:00 v areálu PVA EXPO PRAHA, v Hale 4.

Publikováno: StomaTeam 4/2019

Zaujala vás ukázka článku?

Celý článek můžete prostudovat v časopisu StomaTeam

Prohlédněte/stáhněte si celý časopis ve formátu PDF ❯
Články na podobné téma:
Úvod k mikroskopům – základní pojmy Články
Úvod k mikroskopům – základní pojmy

13. 3. 2019 | Novinky

Seznamte se detailně s mikroskopy. Před výběrem mikroskopu byste měli...

Detail příspěvku

Mohlo by vás také zajímat:

Pro prohlížení časopisu se prosím přihlašte.

Přihlášením získáte následující výhody:

- možnost prohlížet si kompletní elektronická interaktivní PDF vydání všech našich titulů
- bezplatné zvýraznění TOP inzerce na portálech dentalbazar.cz a dentaljobs.cz
- snadné nakupování na našem e-shopu

Přihlášení

Nemáte ještě registraci? Nová registrace

Zapomenuté heslo

Vyplňte svůj registrovaný e-mail. Heslo Vám bude neprodleně zasláno do Vaší e-mailové schránky.