StomaTeam, s.r.o. - Váš průvodce dentálním světem

menu0CZK 
StomaTeam > Články > Novinky > PRAGODENT 2019: veletrh – vzdělávání – zábava

PRAGODENT 2019: veletrh – vzdělávání – zábava

21. 8. 2019 | PR, PVA EXPO PRAHA

Skutečnost, že PRAGODENT se stěhuje do nových prostor výstaviště PVA EXPO PRAHA v Letňanech, již odborná veřejnost zaznamenala.


Letošní 27. ročník tohoto našeho největšího mezinárodního dentálního veletrhu se uskuteční v termínu 3.–5. 10. 2019. Souběžně s veletrhem (4.–5. 10. 2019) se přímo v prostorách výstaviště bude konat také 22. ročník mezinárodního kongresu Pražské dentální dny, jehož organizátorem je Česká stomatologická komora, která je zároveň hlavním odborným partnerem PRAGODENTu.

První zatěžkávací zkouškou každého veletrhu je přesvědčení dostatečného množství vystavovatelů, aby se veletrhu zúčastnili a na přiměřeně velké ploše prezentovali nejnovější přístroje, nástroje, materiály a služby z daného oboru. A v této zkoušce PRAGODENT uspěl nadmíru dobře, jelikož se jej zúčastní přibližně 160 vystavovatelů ze 13 zemí a zaplní 3 haly výstaviště v Letňanech.

Druhou zatěžkávací zkouškou veletrhu jsou samozřejmě návštěvníci. Proto si vás, vážení dentální odborníci, dovolujeme oslovit a touto cestou vás na PRAGODENT 2019 pozvat. Na co všechno se na PRAGODENTu můžete těšit?

Veletrh

Koupěchtiví dentální odborníci si zde rozhodně přijdou na své – slibujeme, že bude z čeho vybírat. Budete ale samozřejmě vítáni i tehdy, pokud se zajímáte o to, jakým směrem se stomatologie ubírá, a chcete se seznámit s novinkami dentálních firem.

Odborní návštěvníci a studenti stomatologických oborů se mohou registrovat k volnému vstupu zde: http://pragodent.eu/sleva.

Vzdělávání

Věříme, že uspokojíme i ty z vás, kteří prahnete po informacích z praxe. V takovém případě Vás totiž můžeme pozvat na kongres. A nejen tak ledajaký, jelikož Pražské dentální dny patří k tradičním a vysoce hodnoceným akcím. Celý program naleznete na stránkách www.dent.cz a těšit se můžete na opravdu zvučná jména nejen české stomatologické scény, ale i na řadu špičkových přednášejících ze světa.

Pokud se nechcete účastnit celodenního kongresu, ale jedné či dvou kratších přednášek byste se zúčastnili rádi, máme pro vás tip. V rámci doprovodného programu si pro vás někteří vystavovatelé připravili řadu přednášek a workshopů. Aktualizovaný program najdete na http://pragodent.eu/program.

Zábava

Na veletrh se sice jezdí primárně za nákupy. Ale člověk je tvor společenský a když už se všichni potkáme v jednom čase na jednom místě, bylo by neodpustitelné, kdybychom neuspořádali společenský večer, party, pařbu… a zahraje nám k tomu Michal Prokop s kapelou FRAMUS FIVE a dále oblíbené „zubařské“ kapely YESBLUESPAROLET. To si, věříme, nenecháte ujít, jelikož to bude DENTÁLNÍ PARTY ROKUUUU! Vstup je zdarma a zváni jsou všichni vystavovatelé i odborní návštěvníci. Party se koná v pátek 4. 9. od 19:00 v areálu PVA EXPO PRAHA, v Hale 4.

Užijte si víkend v Praze s celou rodinou! Pro vystavovatele i návštěvníky jsme připravili balíček služeb TEETH & FUN. Můžete využít zajímavou slevu na ubytování v hotelu AQUAPALACE HOTEL PRAHA (1 noc ubytování = 2 dny zábavy v aquaparku). Pro rodinu máme připravené i komentované vycházky po zajímavostech v centru Prahy – stačí si vybrat a zaregistrovat se k účasti. Více na http://pragodent.eu/navstevnik.

Vezměte na veletrh i svoje malé potomky! V Hale 5 bude připraven dětský koutek s profesionálním personálem, který se postará o Vaše dítě a Vy se v klidu můžete soustředit na vše, co Vám Pragodent nabídne.

Těšíme se na Vás

Areál je výborně dostupný městskou hromadnou dopravou i automobilem. Výstaviště se nachází v těsné blízkosti konečné stanice metra trasy C – Letňany a je napojeno na přivaděč dálnice D8 z Teplic a pražský rychlostní okruh. Ubytovacích kapacit je v blízkosti dostatek – dovolujeme si doporučit některý z hotelů uvedených na našem webu www.abf.cz, v menu Ubytování.

Věříme, že podtitul tohoto článku: veletrh – vzdělávání – zábava, naplníme na Pragodentu měrou vrchovatou. Silná účast vystavujících firem, zajímavý doprovodný vzdělávací program, skvělá zábava, služby pro rodinné příslušníky, kvalitní zázemí areálu PVA EXPO PRAHA v Letňanech s výbornou dostupností hromadnou dopravou i automobilem. To vše bude Pragodent 2019.

Těšíme se na viděnou v Letňanech smiley

Publikováno: StomaTeam 4/2019

Přečtěte si také:
Články na podobné téma:
Moderní postupy, atraumatické extrakce Články
Moderní postupy, atraumatické extrakce

3. 1. 2021 | Novinky

Pacienti a ostatní kolegové se mě často ptají: „Jak jste to dokázal tak bezbolestně?“ a mojí typickou odpovědí je, že to bylo kouzlo velkého Houdiniho...

Detail příspěvku

Dezinfikátory a čističe vzduchu. Jsou skutečně účinné? Články
Dezinfikátory a čističe vzduchu. Jsou skutečně účinné?

1. 6. 2020 | Novinky

V poslední době se vyrojilo mnoho prostředků určených k dezinfekci a čištění ovzduší v uzavřených prostorech. Není divu, na hygienu začal...

Detail příspěvku

Čištění mezizubních prostor elektricky – UBrush! Články
Čištění mezizubních prostor elektricky – UBrush!

22. 6. 2020 | Novinky

Především v mezizubních oblastech se ve zvýšené míře rozvíjejí záněty parodontu a zubní kaz. Přesto však pacienti velmi často podceňují dostatečné čištění...

Detail příspěvku

Mohlo by vás také zajímat:

Tento web používá k optimalizaci služeb soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím těchto souborů. Více informací >

ROZUMÍM

Pro prohlížení časopisu se prosím přihlašte.

Přihlášením získáte následující výhody:

- možnost prohlížet si kompletní elektronická interaktivní PDF vydání všech našich titulů
- bezplatné zvýraznění TOP inzerce na portálech dentalbazar.cz a dentaljobs.cz
- snadné nakupování na našem e-shopu

Přihlášení

Nemáte ještě registraci? Nová registrace

Zapomenuté heslo

Vyplňte svůj registrovaný e-mail. Heslo Vám bude neprodleně zasláno do Vaší e-mailové schránky.