StomaTeam, s.r.o. - Váš průvodce dentálním světem

menu0CZK 
StomaTeam > Články > Novinky > PRAGODENT 2019 a Letňany – nové spojení do budoucna

PRAGODENT 2019 a Letňany – nové spojení do budoucna

18. 9. 2019 | PR, PVA EXPO PRAHA

Největší dentální veletrh v tuzemsku se nezadržitelně blíží a mezi námi je už jistě jenom hrstka těch, kdo by nevěděli, že letos se bude PRAGODENT konat v nové lokalitě, a to na výstavišti PVA EXPO PRAHA v Letňanech. Vystavovatelé finišují a ladí poslední detaily svých prezentací a návrhů expozic, kterými chtějí maximálně zaujmout své zákazníky, ale také partnery i konkurenty. Pro tento rok byla veletrhu PRAGODENT udělena záštita Ministerstva zdravotnictví ČR a Ministerstva průmyslu a obchodu ČR, čehož si velmi vážíme.


Brány 27. ročníku, jehož hlavním odborným partnerem je Česká stomatologická komora, se otevřou již brzy, a to ve dnech 3.–5. 10. 2019. To vše v nejmodernějším a největším veletržním areálu v Praze, PVA EXPO PRAHA.

Všichni návštěvníci se mohou tento rok těšit na téměř 170 vystavovatelů, spoluvystavovatelů a partnerů z 15 zemí světa ve třech výstavních halách.

V doprovodném programu, který bude skutečně bohatý, si určitě každý vybere to své. Přednášky a akce, kterých se můžete zúčastnit, naleznete na webových stránkách  www.pragodent.eu/program. Skutečně se máte naco těšit!

Souběžně s veletrhem se ve dnech 4.–5. 10. 2019 koná již 22. ročník mezinárodního kongresu Pražské dentální dny. Tento kongres je známý především pro svůj kvalitní program, takže pevně věříme, že letos také sem zamíří vaše kroky. Podrobné informace a program naleznete na www.dent.cz v sekci vzdělávání.

Veletrhu se pravidelně účastní jak odborná veřejnost, tak i studenti a laická veřejnost. Nenechte proto svou rodinu doma a užijte si pár dnů v Praze společně. Pokud návštěvu veletrhu pojmete i jako rodinný výlet, máte možnost využít nabídky zážitkového programu TEETH & FUN.

Co všechno tento program nabízí? Můžete absolvovat komentované prohlídky stověžatou Prahou, a to od pátku do neděle. Účast na prohlídkách a veškeré vstupy jsou ZDARMA.

Jsou vaše děti veletrhem už unavené a nevrlé? Nebo naopak si chcete užít atmosféru veletrhu sami a v klidu? Vaše děti pohlídáme v našem Dětském koutku v Hale 5. Ve spolupráci s firmou Baby Office s.r.o. nabízíme pro všechny zájemce bezplatné hlídání v dětském koutku dětí starších tří let. Dětský koutek bude vybaven výtvarnou dílnou, herní a relaxační zónou, ale také místem pro kojení a přebalování těch nejmenších. Informace o otevírací době naleznete na stránkách pragodent.eu v sekci Zážitkový program TEETH & FUN. A když už s sebou vezmete děti, proč se rovnou neubytovat v hotelu Aquapalace Praha a nevyužít tak výhodného balíčku v rámci PRAGODENTu, tedy např. strávit tak 2 dny zábavy v aquaparku?

Ani večer se nebudete nudit. Na pátek je připravena Dentální párty roku, kde vystoupí hudebník Michal Prokop se svou kapelou Framus5. Bavit vás jistě budou také skupiny YesBluesParolet. Využijte přiložené vstupenky na PRAGODENT, která je rovněž vstupenkou na páteční galavečer.

Pokud jsme vás přesvědčili o tom, že letošní PRAGODENT si zkrátka nesmíte nechat ujít, tak už zbývá jen poslední krok – aregistrovat se a užít si tak 3 dny plné novinek z dentálního světa, zábavy a zajímavých setkání.

Publikováno: StomaTeam 5/2019

Reklama
Přečtěte si také:
Moderní postupy, atraumatické extrakce

3. 1. 2021 | Richard Golden, DDS

Moderní postupy, atraumatické extrakce Číst více >
Články na podobné téma:
IDS 2021 – Prohlášení VDDI k neúčasti Dentsply Sirona na veletrhu Články
IDS 2021 – Prohlášení VDDI k neúčasti Dentsply Sirona na veletrhu

5. 8. 2020 | Novinky

Po oznámení, že se jedna z hlavních mezinárodních společností (pozn. red.: Dentsply Sirona) nezúčastní IDS 2021...

Detail příspěvku

Dentální implantát z nanostrukturního titanu Články
Dentální implantát z nanostrukturního titanu

13. 5. 2020 | Novinky

Dentální implantát z nanostrukturního titanu je vyroben z 99% titanu Gr.4. s ultrajemnou strukturou vytvořenou technologií intenzivní plastické...

Detail příspěvku

Online seminář – The Icon Online Convention Články
Online seminář – The Icon Online Convention

27. 1. 2021 | Novinky

Ve dnech 8.–10. února vás čeká online seminář, který představí veškeré indikace a možnosti použití infiltrantu Icon.

Detail příspěvku

Mohlo by vás také zajímat:

Tento web používá k optimalizaci služeb soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím těchto souborů. Více informací >

ROZUMÍM

Pro prohlížení časopisu se prosím přihlašte.

Přihlášením získáte následující výhody:

- možnost prohlížet si kompletní elektronická interaktivní PDF vydání všech našich titulů
- bezplatné zvýraznění TOP inzerce na portálech dentalbazar.cz a dentaljobs.cz
- snadné nakupování na našem e-shopu

Přihlášení

Nemáte ještě registraci? Nová registrace

Zapomenuté heslo

Vyplňte svůj registrovaný e-mail. Heslo Vám bude neprodleně zasláno do Vaší e-mailové schránky.