PMMA produkty ještě odolnější a nákladově efektivnější
Optimalizované portfolio akrylátových bločků poskytuje vylepšené materiálové vlastnosti a synchronizuje dostupné spektrum odstínů se zirkonovými materiály Zolid.

S novým uvedením na trh Amann Girrbach zpřehledňuje svoji řadu PMMA materiálů a zvyšuje maximální dobu použitelnosti v ústech na tři roky. Laboratoře budou navíc těžit z nižších nákladů. Inovace v portfoliu zahrnují materiály na provizorní korunky a můstky, na dlahy i k odlévání a presování.
Ceramill A-Temp ML nahrazuje Ceramill Temp ML coby materiál na dlouhodobě provizorní náhrady a bude v budoucnu k dostání jako monochromatický i jako vícevrstvý bloček v nejběžnějších odstínech A–D podle vzorníku VITA. Díky jedinečné synchronizaci odstínů s materiály z portfolia zirkonu Zolid vytváří A-Temp perfektní základ pro výrobu vysoce estetických korunek a můstků. Materiál bude navíc k dostání také v podobě bločku, a tím se otevírají nové možnosti pro inteligentní využití AG i univerzálního mandrelu.
Pod názvem A-Splint představuje Amann Girrbach nové PMMA bločky pro výrobu CAD/CAM frézovaných dlah s až tříletou dobou životnosti v ústech pacienta, které nahrazují produkt Ceramill Splintec Standard. V oblasti lití a presování překonává A-Cast předchozí PMMA bločky Ceramill. Součástí portfolia budou i nadále dlouhodobě dobře zavedené produkty Ceramill Temp a Ceramill Splintec od Merz Dental.
Kromě delší použitelnosti v ústech a nižších nákladů existuje ještě jedna výhoda: Amann Girrbach zavádí během opětovného uvedení na trh standardizované velikosti a nové pomocné velikosti. Všechny bločky tedy budou k dostání ve výškách 14, 16 a 20 mm (A-Cast pouze ve výšce 14 a 20 mm). Díky tomu bude možno nalézt správný bloček pro každou velikost náhrady.
Publikováno: StomaTeam 1/2019
Buďte v obraze
Chcete mít pravidelný přehled o nových článcích na tomto webu, akcích a dalších novinkách? Přihlaste se k odběru newsletteru.
Odesláním souhlasíte s našimi zásadami zpracování osobních údajů.
Články
5. 2. 2025 | Zprávy z firem
Stratasys J5 DentaJet™ je kompaktní a univerzální 3D tiskárna nejen pro zubní laboratoře. Je navržena do malých a středních laboratoří a má dostatečně velkou tiskovou plochu pro výrobu více dílů z několika různých materiálů najednou.
Články
2. 7. 2025 | Zprávy z firem
Tento 3D tištěný aparát je určen pro použití u dětí, dospívajících i dospělých a poskytuje zubním lékařům a ortodontistům inovativní řešení pro léčbu běžných skeletálních a dentálních malokluzí.
Články
18. 3. 2026 | Zprávy z firem
Série nových dynamických vizualizací přímo na obrazovce skeneru umožňuje pacientům vidět a pochopit nejen celkový stav jejich ústního zdraví, ale také možný budoucí úsměv po léčbě alignery Invisalign®. Systém iTero™ zároveň nově umožňuje design mock-upů a protetických náhrad pro 3D tisk přímo v ordinaci.
Warning: file_get_contents(): Peer certificate CN=`*.r4.websupport.sk' did not match expected CN=`www.dentalbazar.cz' in /www/doc/www.stomateam.cz/www/script/page-object8.php on line 7
Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /www/doc/www.stomateam.cz/www/script/page-object8.php on line 7
Warning: file_get_contents(https://www.dentalbazar.cz/api/dental-bazar.php): Failed to open stream: operation failed in /www/doc/www.stomateam.cz/www/script/page-object8.php on line 7







