StomaTeam, s.r.o. - Váš průvodce dentálním světem

menu0CZK 
StomaTeam > Články > Novinky > Nová dentální klinika v lokalitě pražské Bulovky otevře na podzim!

Nová dentální klinika v lokalitě pražské Bulovky otevře na podzim!

10. 9. 2020 | Bulovka Dental Clinic

Ve druhé polovině listopadu bude v městské části Bulovky zahájen provoz nového zdravotnického zařízení Bulovka Dental Clinic, stomatologické kliniky se zaměřením na poskytování kvalitní péče a služeb v oblasti zubního lékařství. Projekt dentální kliniky je čerstvým přírůstkem v holdingu obchodní skupiny SPGroup podnikatele Pavla Sehnala. Novým ředitelem zařízení se stane Ivan Oliva, který dříve působil kromě jiného jako ředitel SpofaDental/Kerr i Nemocnice Na Homolce, a odborným garantem celého projektu je zakladatel a první prezident České stomatologické komory Jiří Pekárek.


„V nově budovaném moderním lékařském centru Bulovka Medical and Business Centre se aktuálně jedná také o umístění dalších lékařských provozů jako jsou například Klinika angiochirurgie, Oční klinika a řada dalších specializovaných lékařských pracovišť, včetně laboratoří a lékárny,“
dodává majitel a předseda představenstva SPGroup Pavel Sehnal.

Bulovka Dental Clinic v budoucnu plánuje nabídnout svým klientům široké spektrum služeb v oblasti stomatologie. „Naši specialisté jsou připraveni poskytnout zákazníkům klasické výkony preventivní péče i záchovného zubního lékařství doplněné o nabídku kvalitní dentální hygieny. Ovšem již nyní je naším cílem soustředit se také na specializované obory včetně ortodoncie,“ říká k celému projektu Ivan Oliva, ředitel kliniky Bulovka Dental Clinic.

Sídlo kliniky je ve frekventované části Prahy 8 v blízkosti městské Nemocnice Na Bulovce. Umístění kliniky je tak snadno dostupné z dalších pražských čtvrtí i z obcí za hranicí hlavního města. „Naším záměrem bylo, aby poloha kliniky poskytovala možnosti pro dobré dopravní spojení a měla tak příležitost získat dostatečný zájem za strany klientů. Vzhledem k velkému důrazu na kvalitní péči v kombinaci s příznivými cenami služeb se nebojím říci, že Bulovka Dental Clinic má ambici stát se nejvyhledávanější dentální klinikou v České republice,“ dodává Ivan Oliva, a odborný garant projektu Jiří Pekárek doplňuje: „Bulovka Dental Clinic nabídne komplexní ošetření v rozsahu všech odborností na jednom místě. S podporou dalších specializovaných zdravotnických zařízení poskytujících péči v Medical and Bussines Centru a v Nemocnici Na Bulovce budou pacientům nabízena také ošetření v celkové anestezii, včetně služeb v oblasti estetických výkonů v obličeji a dalších vyšetření,“ uzavírá Jiří Pekárek.

Kontaktní údaje:
Chlumčanského 497/5, 180 00 Praha 8
e-mail: info@bulovkadc.com
web: www.bulovkadc.com

https://www.bulovkadc.com/
Přečtěte si také:
Registrujte se na Pragodent!

3. 9. 2021 | PR, PVA EXPO PRAHA

Registrujte se na Pragodent! Číst více >
Články na podobné téma:
Používejte pouze EMS originální produkty! Chraňte své pacienty a své vybavení Články
Používejte pouze EMS originální produkty! Chraňte své pacienty a své vybavení

31. 3. 2021 | Novinky

Spoléhejte se pouze na originální PIEZON® PS koncovku a originální AIRFLOW® PLUS prášek od EMS...

Detail příspěvku

3Shape uvádí na trh novou značku skenerů pro zubní laboratoře: Generation Red E Články
3Shape uvádí na trh novou značku skenerů pro zubní laboratoře: Generation Red E

21. 10. 2020 | Novinky

3Shape, kvalifikovaný poskytovatel digitálních řešení, uvádí na trh novou značku skenerů pro zubní laboratoře...

Detail příspěvku

Jaká je vaše nejoblíbenější barva? Rychlý průvodce eloxováním povrchu. Články
Jaká je vaše nejoblíbenější barva? Rychlý průvodce eloxováním povrchu.

27. 5. 2020 | Novinky

Povrchové vlastnosti jsou klíčové, pokud jde o reakci na implantát a abutment, který umístíte do těla vašeho pacienta...

Detail příspěvku

Mohlo by vás také zajímat:

Tento web používá k optimalizaci služeb soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím těchto souborů. Více informací >

ROZUMÍM

Tyto webové stránky a na nich obsažené informace jsou určeny odborným pracovníkům ve zdravotnictví a nejsou určeny široké laické veřejnosti.

Pokračováním v používání těchto stránek potvrzujete, že jste odborníkem ve zdravotnictví ve smyslu § 2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, a současně, že jste si vědom(a) rizik, která jsou spojena s tím, že se seznámíte s informacemi takto určenými pro případ, že odborníkem ve zdravotnictví nejste.

Potvrzuji, že splňuji podmínky vstupu na web

Pro prohlížení časopisu se prosím přihlašte.

Přihlášením získáte následující výhody:

- možnost prohlížet si kompletní elektronická interaktivní PDF vydání všech našich titulů
- bezplatné zvýraznění TOP inzerce na portálech dentalbazar.cz a dentaljobs.cz
- snadné nakupování na našem e-shopu

Přihlášení

Nemáte ještě registraci? Nová registrace

Zapomenuté heslo

Vyplňte svůj registrovaný e-mail. Heslo Vám bude neprodleně zasláno do Vaší e-mailové schránky.