StomaTeam, s.r.o. - Váš průvodce dentálním světem

menu0CZK 
StomaTeam > Knižní nabídka > Ortodoncie

Orthodontic Functional Appliances: Theory and Practice

Padhraig S. Fleming, Robert T. Lee

Obsáhlý odborný manuál pokrývající vědecký a praktický náhled na léčbu funkčním aparátem. Propojuje klinické a akademické prvky s důrazem na výzkum založený na důkazech a klinické použití. Kniha je vhodná pro studenty a praktikující ortodontisty. Obsahuje více než 600 fotografií objasňujících probíraná témata. Zahrnuje příspěvky špičkových lékařů a vědců v oboru

O autorech
Padhraig Fleming je zkušený lékař, přednášející a konzultant v oboru ortodoncie na Barts and The London School of Medicine and Dentistry, Queen Mary University of London, UK. Je spolupracovníkem časopisu American Journal of Orthodontics, Dentofacial Orthopedics a Journal of Dentistry a spoluautorem knihy Clinical Cases in Orthodontics (Wiley-Blackwell, 2012). Padhraig získal v roce 2011 ocenění Dewel Prize od American Association of Orthodontists. Podílel se na četných klinických studiích, které zkoumaly relativní přednosti řady ortodontických aparátů a technik.
Robert Lee je čestným profesorem a konzultantem na Barts and The London School of Medicine and Dentistry, Queen Mary University of London, UK. V roce 1983 založil postgraduální vzdělávací program v nemocnici The Royal London Hospital, je vedoucím odborného vzdělávání pro Barts Health NHS Trust, předsedou zkoušejících v ortodoncii na The Royal College of Surgeons v Anglii a předsedou poradního výboru specialistů na ortodoncii (Specialist Advisory Committee for Orthodontics). Více než 20 let provádí klinické zkoušky funkčních aparátů, které jsou hlavním zájmem jeho výzkumů.
 
ISBN: 978-1-118-67057-6
Termín vydání: červen 2016
Počet stran: 176

Na tuto knihu se nevztahuje sleva pro předplatitele.

 

NA OBJEDNÁVKU
Cena: 2090 Kč

Cena je vč. DPH

Tento web používá k optimalizaci služeb soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím těchto souborů. Více informací >

ROZUMÍM

Tyto webové stránky a na nich obsažené informace jsou určeny odborným pracovníkům ve zdravotnictví a nejsou určeny široké laické veřejnosti.

Pokračováním v používání těchto stránek potvrzujete, že jste odborníkem ve zdravotnictví ve smyslu § 2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, a současně, že jste si vědom(a) rizik, která jsou spojena s tím, že se seznámíte s informacemi takto určenými pro případ, že odborníkem ve zdravotnictví nejste.

Potvrzuji, že splňuji podmínky vstupu na web

Pro prohlížení časopisu se prosím přihlašte.

Přihlášením získáte následující výhody:

- možnost prohlížet si kompletní elektronická interaktivní PDF vydání všech našich titulů
- bezplatné zvýraznění TOP inzerce na portálech dentalbazar.cz a dentaljobs.cz
- snadné nakupování na našem e-shopu

Přihlášení

Nemáte ještě registraci? Nová registrace

Zapomenuté heslo

Vyplňte svůj registrovaný e-mail. Heslo Vám bude neprodleně zasláno do Vaší e-mailové schránky.