StomaTeam, s.r.o. - Váš průvodce dentálním světem

menu0CZK 
StomaTeam > Články > Interview / Reportáž > VATECH otevírá nový showroom v Praze

VATECH otevírá nový showroom v Praze

4. 5. 2019 | Ing. Tomáš Truneček, Ph.D.

Rozhovor s panem Antonem Nodžákem, jednatelem společnosti VATECH EUROPE s.r.o.

Představte nám prosím v krátkosti společnost Vatech, její historii, výrobní program, případně priority a hodnoty, na kterých staví.
Vatech je, věřím, již dobře známý výrobce rentgenové techniky, sídlící v Jižní Koreji. Výrobní program je zaměřen hlavně na stomatologii, ale má již přesah i do dalších odvětví ve zdravotnictví. Ještě v roce 2002 nikdo jméno Vatech neznal. Dnes je to firma, která udává směr v digitálních zobrazovacích technologiích, se zastoupením ve více než 100 zemích po celém světě. Hlavní předností naší firmy je nezávislost na jiných firmách (dodavatelích komponentů). Jsme jediný výrobce, který sám vyvíjí a vyrábí všechny zásadní části přístrojů, a to včetně softwaru. Pracují na tom stovky lidí, do vývoje se investuje většina zisku. Vlastníme 161 patentovaných aplikací. Jsme jediný výrobce, který si dovolil nabídnout 10letou záruku na nejdražší komponent v CBCT přístroji, senzor. Naší hlavní prioritou je přinášet stále dokonalejší diagnostické přístroje s co nejjednodušší obsluhou. Hodnoty, na kterých stavíme, jsou: Poctivost – Transparentnost – Péče o zákazníka.

Jak dlouho prosím pracujete pro Vatech Vy a kam se za tu dobu společnost posunula?
Pro firmu pracuji již přes deset let a byl jsem tudíž součástí pro mě velice zajímavého příběhu, jak se z No Name stane Brand Name. Ačkoli jsem za tu dobu slyšel hodně předpovědí našeho pádu v konzervativní Evropě, opak se stal pravdou. Mnoho známých evropských značek již zmizelo z trhu. Nepomáhá ani skupování velkými finančními „investory” – tendence posledních let.
Myslím si, že za naším úspěchem je hlavně pracovní nasazení a zvyklosti v Koreji. Často i 12 hodin denně v práci s sebou přináší nejen delší pauzu na jídlo :-).
Velké poděkování patří samozřejmě našim distributorům, bez nichž by i ten nejlepší výrobek zůstal pouze výrobkem. Rychlý a profesionální servis je základním kamenem, na kterém stavíme spolupráci.
Největší poděkování patří ale našim zákazníkům, a hlavně jejich důvěře! Je to pro nás velký závazek a dává nám to energii jít dál. Děkujeme!

V těchto dnech otevíráte nový showroom, který bude sloužit českým, slovenským ale i evropským distributorům vašich produktů a zákazníkům. Co vše je a v budoucnu bude v novém showroomu k vidění?
Všechny novinky, které naše firma vyrábí pro stomatology. Intraorální, panoramatické, CBCT přístroje a samozřejmě software pro diagnostiku rtg snímků. Dveře budou otevřeny pro všechny, nejen distributory. Potenciální zákazníci si mohou přijít vyzkoušet, jak vše funguje, zdarma si mohou odnést zkušební software. Připravujeme i školení k radiační ochraně a akce zaměřené na prezentace již zkušenými uživateli. Další činnost bude směřována dle požadavků zákazníků.

Co si od otevření showroomu slibujete a jak to pomůže při práci vašim distributorům a jak se zlepší služby pro vaše zákazníky?
Upevňování a zvyšování důvěry k naší firmě. Vyzkoušet si vše ještě před koupí na vlastní kůži. Odbourání stereotypů a nepodložených strašáků o výrobci za sedmero horami! Jsme zde, za vašimi humny, s plnou prodejní, ale hlavně servisní podporou pro naše distributory. S plným nasazením k Vašim službám!

Chystáte v showroomu kromě výše uvedeného také nějaké další aktivity, například školení apod.?
Ano, to je druhý hlavní účel tohoto místa. V dnešní době vysoce sofistikovaných zařízení je často zákazník ztracen a dost často využívá jen elementární funkce nabídnutých technologií. Navíc jsme čím dál více obklopeni všelijakými vymoženostmi digitálního světa, a to je jako s ohněm: dobrý sluha, ale zlý pán. Mám pocit, že se to tam již překlápí... Tomu chceme u nás zabránit. Prodejem to dnes již nekončí, spíše začíná. Nabídneme zdarma poprodejní, zdokonalovací školení hlavně pro práci se softwarem tak, aby uživatel po koupi dostal z produktu co nejvíce.

Na výstavě IDS v Kolíně nad Rýnem jste představili některé novinky. Povíte nám o nich pár slov? A kdy se můžeme těšit, že budou představeny i na českém a slovenském trhu?
Novinkou v našem portfoliu je intraorální skener. Věřím, že svými parametry zaujme velkou skupinu zájemců o tuto technologii. Probíhají poslední testy a produkt již můžeme brzy očekávat v prodeji.
Další novinky jsou hlavně ve vylepšení softwaru: představili jsme nové funkce pro ortodontickou analýzu a segmentaci 3D snímků. Největší posun ale začíná v aplikaci technologií umělé inteligence. Je na čase nechat náročnou práci při základní diagnostice snímků na rychlejších a přesnějších prostředcích, než je dost často velmi náročnou prací unavený lidský mozek.

Srdečně Vás zveme na návštěvu do Dejvic!
Kontakt: www.vatecheurope.com

Publikováno: StomaTeam 3/2019

Reklama
  • Anton Nodžák, ředitel společnosti, a Aleš Martinec (vlevo), vedoucí servisní podpory, v nově otevřeném showroomu

    Anton Nodžák, ředitel společnosti, a Aleš Martinec (vlevo), vedoucí servisní podpory, v nově otevřeném showroomu

Přečtěte si také:
Ozvěny veletrhu IDS 2021

6. 10. 2021 | Mgr. Irena Čani

Ozvěny veletrhu IDS 2021 Číst více >
Články na podobné téma:
Spolek Srdce na pravém místě Články
Spolek Srdce na pravém místě

10. 1. 2020 | Interview / Reportáž

Spolek Srdce na pravém místě vznikl v lednu 2015 za účelem podpory handicapovaných dětí. Byl založen manželi Jakubem a Evelinou...

Detail příspěvku

doc. MUDr. Roman Šmucler, CSc.: Já jsem prostě bojovník... Články
doc. MUDr. Roman Šmucler, CSc.: Já jsem prostě bojovník...

5. 2. 2021 | Interview / Reportáž

Rozhovor s doc. MUDr. Romanem Šmuclerem, CSc., kandidátem na post prezidenta ČSK pro období 2021–2025.

Detail příspěvku

MUDr. Jiří Hrabák: Nabízím alternativu, sebe a možnost změny Články
MUDr. Jiří Hrabák: Nabízím alternativu, sebe a možnost změny

5. 2. 2021 | Interview / Reportáž

Rozhovor s MUDr. Jiřím Hrabákem, kandidátem na post prezidenta ČSK pro období 2021–2025.

Detail příspěvku

Mohlo by vás také zajímat:

Tento web používá k optimalizaci služeb soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím těchto souborů. Více informací >

ROZUMÍM

Tyto webové stránky a na nich obsažené informace jsou určeny odborným pracovníkům ve zdravotnictví a nejsou určeny široké laické veřejnosti.

Pokračováním v používání těchto stránek potvrzujete, že jste odborníkem ve zdravotnictví ve smyslu § 2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, a současně, že jste si vědom(a) rizik, která jsou spojena s tím, že se seznámíte s informacemi takto určenými pro případ, že odborníkem ve zdravotnictví nejste.

Potvrzuji, že splňuji podmínky vstupu na web

Pro prohlížení časopisu se prosím přihlašte.

Přihlášením získáte následující výhody:

- možnost prohlížet si kompletní elektronická interaktivní PDF vydání všech našich titulů
- bezplatné zvýraznění TOP inzerce na portálech dentalbazar.cz a dentaljobs.cz
- snadné nakupování na našem e-shopu

Přihlášení

Nemáte ještě registraci? Nová registrace

Zapomenuté heslo

Vyplňte svůj registrovaný e-mail. Heslo Vám bude neprodleně zasláno do Vaší e-mailové schránky.