StomaTeam, s.r.o. - Váš průvodce dentálním světem

menu0CZK 
StomaTeam > Články > Digitální technologie > Dokonalost je černá!

Dokonalost je černá!

Michele Frapporti, Zirkonzahn Education Center Brunico, Jižní Tyrolsko

„Šel jsem do schodů. Vše bylo tmavé. Stěny a dveře, schody a podlahy. Gregoriánská hudba zaplňovala vzduch a evokovala temné pocity tajemna. Temné prostředí vyvolávalo ohromení. Měl jsem pocit, jako bych byl přenesen do jiných rozměrů, kde se zastavil čas. Tyto krátké okamžiky se zdály nekonečné.

 


Otevřel jsme dveře do světla a šumu hlasů. Mírná závrať doprovázená pocitem úlevy a zároveň překvapivá slabá touha udělat krok zpět. Ani další minuta na tom místě, tak neobvyklém, a tak záhadném, by nestačila. Během těch krátkých okamžiků mě monotónní temnota a hudba dovedla k neznámým vnitřním pocitům, které musím a chci více poznat. Ale volal mě hlas, který mě rozptyloval od mých myšlenek, a zval mě, abych se posadil na černý gauč a počkal na rozhovor.

Od té doby jsem po těch schodech nešel. Uplynulo několik měsíců, než jsem vstoupil do horského kláštera. Bez jakýchkoli očekávání jsem se setkal se stejnými pocity, jaké jsem prožil první den v prostorách společnosti. Při osvětlení pouze světlem svíček je na temných prostorách, které dělají toto místo tak zajímavým, něco působivého. Mnohokrát jsem do horského kláštera vstoupil a mnohokrát jsem nebyl schopen nalézt žádnou odpověď. Nechápal jsem, odkud proudí kouzlo tohoto místa. A pak jsem to jednoho dne zjistil. Aniž bych se díval ven, aniž bych se díval na stěny nebo ornamenty, odpověď byla přímo ve mně. Ticho se změnilo ve vnitřní křik.

  • Dokonalost je černá!
  • Dokonalost je černá!
  • Dokonalost je černá!
  • Dokonalost je černá!
  • Dokonalost je černá!

Kouzlo toho místa není ničím jiným než kouzlem vaší mysli. Toho, co vaše mysl vnímá a přenáší ve stavu prázdnoty. Tam, ve tmě a rozjímavém tichu jsou jediným přípustným rozptýlením vlastní myšlenky. Mystická atmosféra těchto prostor vás vede k pohledu do sebe sama, k vyslechnutí si toho, co chce vaší mysli sdělit vaše vnitřní já.

Přečtěte si také:

Při hlubším prozkoumání a spojení s vaší energií se myšlenky spojí v to, po čem skutečně toužíte, a pomohou vám porozumět vašemu přirozenému talentu. Zvídavost a snaha porozumět tomu, co se skrývá za dneškem a co za zítřkem, podpoří vaši kreativitu, vaše znalosti a vaši intuici. A to jsou nástroje, které může váš talent využít k objevení reality a vytvořit přitom něco nového a unikátního.

Zaujala vás ukázka článku?

Staňte se členem klubu StomaTeam a získejte neomezený přístup ke kompletnímu odbornému obsahu...

chci se stát členem klubu stomateam
Články na podobné téma:
Řešení celkových defektů pomocí technologie PlaneSystem Články
Řešení celkových defektů pomocí technologie PlaneSystem

19. 9. 2019 | Digitální technologie

Z důvodu zavedení nejmodernějšího individuálního postupu v oblasti analýzy pacientů začala společnost Zirkonzahn...

Detail příspěvku

Mohlo by vás také zajímat:

Tento web používá k optimalizaci služeb soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím těchto souborů. Více informací >

ROZUMÍM

Pro prohlížení časopisu se prosím přihlašte.

Přihlášením získáte následující výhody:

- možnost prohlížet si kompletní elektronická interaktivní PDF vydání všech našich titulů
- bezplatné zvýraznění TOP inzerce na portálech dentalbazar.cz a dentaljobs.cz
- snadné nakupování na našem e-shopu

Přihlášení

Nemáte ještě registraci? Nová registrace

Zapomenuté heslo

Vyplňte svůj registrovaný e-mail. Heslo Vám bude neprodleně zasláno do Vaší e-mailové schránky.