StomaTeam, s.r.o. - Váš průvodce dentálním světem

menu0CZK 
StomaTeam > Články > AKTUÁLNĚ z Pragodentu > Online reportáž PRAGODENT 2021 – 3. den

Online reportáž PRAGODENT 2021 – 3. den

16. 10. 2021 | redakce časopisu StomaTeam

Přímo z místa dění pro vás sledujeme a ihned online publikujeme všechny aktuality, novinky a zajímavosti z veletrhu PPRAGODENT 2021. Níže naleznete rozhovory s důležitými lidmi a zajímavé informace, které jsme na veletrhu PRAGODENT posbírali. Díky našemu zpravodajství tak můžete být součástí největší dentální události na domácí půdě i přesto, že se z jakýchkoli důvodů nemůžete veletrhu zúčastnit osobně.

Návštěvnost veletrhu se blížila roku 2019, prozradil v rozhovoru Martin František Přívětivý, výkonný ředitel a místopředseda představenstva ABF a.s. V roce 2019 přišlo na PRAGODENT 9 735 lidí, takže se necháme překvapit, co se povedlo v roce 2021!

Planmeca na PRAGODENTu 2021: Katerina Orovchanec, Export Manager Central and Eastern Europe, Planmeca Oy a Vojtěch Táborský, Planmeca Country Manager Czech and Slovakia .

Jak oslavila společnost Planmeca 50. výročí od svého založení?
Katerina Orovchanec: 50 let společnosti Planmeca slavíme se zaměřením na budoucnost, s tím, že chceme zůstat na vrcholu, pokud jde o technologické trendy, a neustále vyvíjet nová digitální řešení pro stomatologii vycházející z potřeb a preferencí zdravotnických odborníků. Ráda bych využila této příležitosti a jménem našeho prezidenta a zakladatele skupiny Planmeca, pana Heikki Kyöstilä, vyjádřila vděčnost našim partnerům, distributorům a zubním lékařům za jejich partnerství a velmi důležitý přínos během této 50leté cesty společnosti Planmeca. Setkávání se a diskuse s našimi zákazníky pro nás znamenají mnoho. Velmi si toho vážíme, protože se tak stále učíme a lépe chápeme potřeby stomatologických odborníků, což nás vede k tomu, abychom pokračovali v dalším vývoji revolučních technologií a hrdě se drželi v našem oboru na vrcholu. Proto se naše oslavy 50 let zaměřují na to, abychom nadále byli nablízku našim zákazníkům a přinášeli nejnovější dentální technologie Planmeca až ke dveřím zubních lékařů v rámci naší probíhající evropské roadshow Planmeca. S velkou radostí oznamuji, že 15. listopadu 2021 přivezeme naše inovativní řešení pro digitální stomatologii do krásné Prahy a zveme StomaTeam a české stomatologické odborníky, aby si přišli vyzkoušet plně digitální pracovní postupy Planmeca do našeho mobilního showroomu, který bude umístěn na Výstavišti Praha Holešovice.

Jaké jsou vaše dojmy z veletrhu Pragodent 2021?
Katerina Orovchanec: Společnost Planmeca je na veletrhu Pragodent tradičně přítomna již řadu let. Český trh je pro nás velmi důležitý a naše dojmy z účasti na Pragodentu 2021 jsou velmi pozitivní. Bylo pro nás opravdovým potěšením se opět setkat s našimi partnery/distributory a odborníky z České republiky a během veletržních tří dnů prezentovat před českou stomatologickou komunitou kompletní řešení digitálního pracovního postupu Planmeca. Chtěla bych poděkovat všem zubním lékařům a zubním technikům, kteří navštívili náš stánek na veletrhu Pragodent 2021, a zejména našemu country managerovi panu Vojtěchu Táborskému a našim partnerům Fencl Dent, Fischer Dental a Prodenta za jejich velký podíl na další úspěšné prezentaci společnosti Planmeca na veletrhu Pragodent 2021. 
 

Pokud chcete nejen dobře osvětlenou, ale také hezkou ordinaci nebo laboratoř, společnost CACAN vám s tím rozhodně pomůže. „Veletrh se mi moc líbil, jsem velmi spokojený, myslím, že to pro naši společnost bude jeden z nejúspěšnějších veletrhů vůbec,“ zhodnotil Michal Dudla.

Laboratoř na veletrhu

Firma JS Lab představila na veletrhu svou zubní laboratoř, digitální spolupráci a především digitální otiskování společně se svým partnerem, firmou Shining 3D. „Veletrhu Pragodent jsme se zúčastnili poprvé a jsem moc rádi, že jsme to udělali, reakce byly velmi dobré,“ hodnotil Jiří Sedláček.

Společnost EVERYDENT na veletrhu Pragodent představila novinky značky Vatech nové CT A9, skener intraorálních fólií a 3D intraorální skener. Z mikroskopů pak novinku od CJ-optik, Twin. Veletrh předčil naše očekávání po stránce prodejní i společenské, zhodnotil akci ředitel společnosti Milan Kupka.

Na stánku VOCO byla hlavní trhákem a nejžádanějším produktem nová retrakční pasta. PRAGODENT stál za to, kdo tu nebyl, o hodně přišel, zhodnotil country manager pro CZ & SK David Filípek.

Veletrh PRAGODENT a kongres Pražské dentální dny zhodnotil na stánku StomaTeamu také prezident České stomatologické komory doc. MUDr. Roman Šmucler, CSc.

 

PDD trhá rekordy

Plný přednáškový sál na 24. ročníku kongresu Pražské dentální dny byl i v sobotu dopoledne. Celkem se registrovalo na 2000 zubních lékařů.

Workshopy

V rámci PDD se konaly také workshopy dentálních firem. Jedním z nich byl i workshop s přednáškou MUDr. Et MUDr. Jiřího Kruga, Ph.D.

 

I v sobotu pokračuje na PRAGODENTu vzdělávání pro zubní asistentky. Zve vás na něj lektorka Adéla Sojková.

 

Společnost EUR-MED Slovakia představuje poprvé na českém trhu zubní soupravu nové generace Diplomat Model Pro ovládanou nezávislým tabletem prostřednictvím aplikace Diplomat Connect. „Kromě technologické inovace jde i o kompletně nový design z dílny Diplomat. Na veletrhu PRAGODENT tak představujeme první plně digitalizovanou stomatologickou soupravu na světě,“ řekl k novince na stánku Sales manager Richard Baďura.

Přečtěte si reportáže z 1. dne a z 2. dne PRAGODENTU.

Přečtěte si také:
Online reportáž PRAGODENT 2021 – 1. den

13. 10. 2021 | redakce časopisu StomaTeam

Online reportáž PRAGODENT 2021 – 1. den Číst více >
Články na podobné téma:
Online reportáž PRAGODENT 2021 – 2. den Články
nepřehlédněte
Online reportáž PRAGODENT 2021 – 2. den

15. 10. 2021 | AKTUÁLNĚ z Pragodentu

Online zpravodajství z veletrhu PRAGODENT 2021 – pátek 15. října 2021.

Detail příspěvku

Online reportáž PRAGODENT 2021 – 1. den Články
nepřehlédněte
Online reportáž PRAGODENT 2021 – 1. den

13. 10. 2021 | AKTUÁLNĚ z Pragodentu

Online zpravodajství z veletrhu PRAGODENT 2021 – čtvrtek 14. října 2021.

Detail příspěvku

Online reportáž PRAGODENT 2021 – 3. den Články
nepřehlédněte
Online reportáž PRAGODENT 2021 – 3. den

16. 10. 2021 | AKTUÁLNĚ z Pragodentu

Online zpravodajství z veletrhu PRAGODENT 2021 – sobota 16. října 2021.

Detail příspěvku

Mohlo by vás také zajímat:

Tento web používá k optimalizaci služeb soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím těchto souborů. Více informací >

ROZUMÍM

Tyto webové stránky a na nich obsažené informace jsou určeny odborným pracovníkům ve zdravotnictví a nejsou určeny široké laické veřejnosti.

Pokračováním v používání těchto stránek potvrzujete, že jste odborníkem ve zdravotnictví ve smyslu § 2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, a současně, že jste si vědom(a) rizik, která jsou spojena s tím, že se seznámíte s informacemi takto určenými pro případ, že odborníkem ve zdravotnictví nejste.

Potvrzuji, že splňuji podmínky vstupu na web

Pro prohlížení časopisu se prosím přihlašte.

Přihlášením získáte následující výhody:

- možnost prohlížet si kompletní elektronická interaktivní PDF vydání všech našich titulů
- bezplatné zvýraznění TOP inzerce na portálech dentalbazar.cz a dentaljobs.cz
- snadné nakupování na našem e-shopu

Přihlášení

Nemáte ještě registraci? Nová registrace

Zapomenuté heslo

Vyplňte svůj registrovaný e-mail. Heslo Vám bude neprodleně zasláno do Vaší e-mailové schránky.