Časopis

StomaTeam na Pragodentu 2017

Autor: Redakce časopisu StomaTeam | 9. 10. 2017

Ani letos nebude na Pragodentu chybět expozice StomaTeamu. Přestavíme vám naše nové logo a týmové barvy, nové odborné časopisy a také nový model jejich dostupnosti pro vás, naše čtenáře.

Tým StomaTeamu vás srdečně zve na stánek č. 109 ve střední hale.

 

 

Našim čtenářům nyní nabízíme výběr ze dvou modelů objednávky našich časopisů:

  1. Předplatné všech našich tištěných časopisů na rok 2018, tedy StomaTeamu (6× ročně) a také nově vydávaných odborných časopisů Digital, Implants, Ortho a Roots a tištěných katalogů Dental Choice. Na našem stánku si toto předplatné můžete objednat za veletržní cenu 599 Kč/25 € (cena před slevou činí 720 Kč/30 €).

  2. Zasílání jednoho výtisku kteréhokoliv našeho časopisu dle vašeho výběru a všech našich časopisů v jejich elektronické verzi ZDARMA.

 

Na stánku StomaTeamu naleznete také rozsáhlou nabídku knižních titulů, pro jejichž objednávky přímo na Pragodentu jsme pro vás připravili speciální veletržní ceny.

Na výstavní ploše letos jistě nepřehlédnete naše hostesky, které vám věnují veletržní noviny Today a také objednávkový prospekt StomaTeamu, ve kterém si budete moci přehledně vybrat z naší knižní nabídky a z nabídky našich tištěných či elektronických časopisů. V novinách Today naleznete již tradičně zajímavé články vystavujících firem, upoutávky a pozvánky do jednotlivých expozic či rozhovory s vystavujícími, přehledný plán výstavní plochy Pragodentu a přehled doprovodného odborného programu veletrhu.


Bude nám potěšením a ctí, když navštívíte náš stánek č. 109 ve střední hale Průmyslového paláce. Pokud využijete naše veletržní slevy a vyberete si z knižní nabídky či nabídky našich tištěných nebo elektronických médií, nemusíte na místě nic platit, stačí vybrané objednat. Navíc si od nás za každou vaši objednávku odnesete dárek. Pokud vám chybí některý z nedávných výtisků StomaTeamu, bude pro vás ve stojanu u našeho stánku zdarma k dispozici.


Do nového roku pro vás chystáme celou řadu dalších novinek. Nejen novou vizuální a obsahovou podobu časopisu StomaTeam, ale také zbrusu nový web, který zastřeší všechny naše webové projekty (Dental Market, Dental Choice, Dentální Akademie, Dental Bazar, Dental Jobs, StomaTeam TV) pod jediné informační a prezentační webové centrum.

 

Těšíme se na vaši návštěvu stánku StomaTeamu č. 109 ve střední hale.
Vaše redakce



Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

OK