Časopis

Pořadatel veletrhu Pragodent, má nového vlastníka

Autor: TZ INCHEBA EXPO PRAHA | 10. 7. 2018

Dne 1. července 2018 se novým vlastníkem společnosti INCHEBA EXPO PRAHA spol. s.r.o. stala akciová společnost ABF a.s. Dle níže uvedené tiskové zprávy by se tato skutečnost neměla nijak projevit změnami ve vztahu k odborné dentální veřejnosti ani dentálním firmám, tzn. vůči návštěvníkům a zákazníkům společnosti INCHEBA v rámci veletrhu Pragodent.

 

Vystaviste-Praha-uvod.jpg

 

Vážení obchodní partneři,
dovolte, abych Vám oznámil, že dne 1. července 2018 se novým vlastníkem společnosti INCHEBA EXPO PRAHA spol. s r.o. stala akciová společnost ABF a.s.
INCHEBA EXPO PRAHA se tak stává součástí skupiny SPGroup a.s., v jejímž vlastnictví je též společnost PVA a.s. provozující Výstaviště v Praze - Letňanech.

Tato nová skutečnost bude mít nesporně pozitivní vliv na další rozvoj nejen tradičních akcí INCHEBA EXPO PRAHA, ale přispěje i k rozmachu výstavnictví v hlavním městě. V rámci skupiny SPGroup budou navzájem koordinovány výstavní a veletržní aktivity, a to po obsahové stránce i termínově. Pro pořádání akcí budou využívány jak tradiční, smluvně zajištěné prostory na Výstavišti v Praze - Holešovicích, tak i v PVA EXPO v Letňanech.

Pořadatelem veletrhů bude i nadále společnost INCHEBA EXPO PRAHA a změna vlastníka se nijak neprojeví v právních a dalších vztazích, které má naše společnost vůči svým partnerům. Jsme přesvědčeni, že nová vlastnická struktura významně přispěje k aktivaci potenciálu a rozvoji tradičních i nových akcí naší společnosti.

Vážení obchodní partneři,
věříme, že naše vzájemné pozitivní vztahy budou i nadále trvat. Těšíme se na další spolupráci s Vámi na veletrzích a výstavách se značkou INCHEBA EXPO PRAHA.

S pozdravem

Ing. Drahomír Medveď - ředitel společnostiPři poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

OK