Časopis

Pomoc při identifikaci utonulé ženy

Autor: Redakce časopisu StomaTeam | 18. 4. 2017

Vážení čtenáři,
obrátila se na nás Policie ČR z Pardubického kraje s žádostí o pomoc při identifikaci utonulé ženy prostřednictvím jejího chrupu. Pokud dle popisu a fotografií poznáte, o koho se jedná, neprodleně prosím kontaktujte naší redakci, nebo přímo vrchního komisaře kpt. Mgr. Michala Saksla, tel.: +420 725 996 532, e-mail: michal.saksl@pcr.cz.
Děkujeme.

 

Zpráva policie

Dne 23. 2. 2017 v 07:55 hodin bylo ve vodním toku řeky Labe v Pardubicích na ul. Kunětická, za zdymadlem nalezeno tělo ženy nezjištěné totožnosti bez známek života (věk stanoven od 35 do cca 50 let, výška 172 cm, váha 90 kg). Nařízená soudní pitva potvrdila smrt utonutím. Na těle nebyly shledány zjevné známky násilí.

 

Chrup-thu.jpg

detail-off.jpg

 

Chrup1-thu.jpg

detail-off.jpg

 

Stomatologické vyšetření chrupu (MUDr. Petr Komárek): V horní čelisti vpravo 1. a 2. zub vlastní, intaktní, 3. – 5. zub fasetovaný můstek, 6. zub mezičlen, 7. zub pilíř opět fasetovaný, v horní čelisti vlevo 1. zub vlastní, intaktní, 2. zub vlastní, s fotokompozitní výplní IV. tř. – distální růžek, 3. zub keramická korunka, 4. – 6. zub keramický můstek bez mezičlenů, v dolní čelisti vlevo 1. a 2. zub vlastní, intaktní, 3. – 5. zub vlastní, s fotokompozitní výplní V. tř. krček, 6. zub vlastní s amalgamovou výplní meziálně-okluzní – 2 plošky, poslední zub meziálně skloněný, nelze určit zda se jedná o 7. či 8. zub, v dolní čelisti vpravo 1. – 3. zub vlastní, intaktní, 4. zub fasetovaná korunka, chrup udržovaný, hygiena dobrá, bez přítomnosti zubního kamene.

 

Děkujeme.

 

Kontakt

kpt. Mgr. Michal Saksl
vrchní komisař
tel.: +420 725 996 532
e-mail: michal.saksl@pcr.cz

 Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

OK